„MK Drama Queen“ vasaros kolekcijoje – žydėjimas ir laisvė

Naujausios kolekcijos modeliai / Tautvydo Stuko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dizainerių duetas Monika Paulikaitė ir Kotryna Armonaitė klientes saulėtas dienas pasitikti kviečia pastelinėmis spalvomis alsuojančia, itin organiška naująja kolekcija „Vasarą dramos žydi“. Merginos teigia, kad įkvėpimo naujiems modeliams šiemet ieškoti toli nereikėjo – idėja kilo natūraliai, besidžiaugiant Lietuvą itin anksti aplankiusiais vasariškais orais bei bundančios gamtos žydėjimu.

Kolekcijoje vyrauja lengvi, natūralūs audiniai, esti ir aukštąją madą užkariavusio tiulio detalių: „Nebėgome nuo savęs ir likome ištikimos vasariškam dramų koloritui – baltai, pastelinių spalvų gamai. Žaismingumui atskleisti dar pridėjome taip pamiltų langelių“, – pasakoja kūrėjos ir priduria, kad rūbų modeliai, kaip jau įprasta, nevaržantys judesių, laisvi.

Naujos kolekcijos modelis / Tautvydo Stuko nuotr.

Pagrindiniu suknelių išskirtinumu šįkart tapo transformacija – jos pritaikomos tiek šventei, tiek kasdieniams merginų džiaugsmams. Kiekvienas kolekcijos modelis puikiai atrodo tiek su sportbačiais, tiek su aukštakulniais. Monika ir Kotryna neabejoja, jog nepaisant nedidelio rūbų kolekcijoje kiekio, sau tinkamą modelį atras visos jų kūrybą vertinančios dramistės: „Ši kolekcija skirta romantišką stilių mėgstančioms svajoklėms, eksperimentuoti nebijančioms stileivoms ir net minimalios estetikos gerbėjoms.“

Naujos kolekcijos modelis / Tautvydo Stuko nuotr.

Niekam ne paslaptis, kad „MK Drama Queen“ didelį dėmesį visuomet skiria fotosesijoms ir jų vietų originalumui. Šįkart pasirinkimų sąraše lyderio poziciją užėmė magiškasis VU botanikos sodas. „Kolekcijos modeliai, mūsų akimis, vizualiai nuostabiai atsiskleidžia gamtos fone, o kartu tai gan metaforiška – moterys, kaip ir gėlės, šiltuoju sezonu tiesiog spindi grožiu“, – vieningai kalba mados verslo atstovės.

Dizainerės neslepia, jog šiomis dienomis, kuomet pasaulis išprotėjęs dėl dirbtinumo, grožio industrija ir standartai tampa vis labiau iškreipti, jos stengėsi atsigręžti į natūralų moters grožį – šią idėją puikiai atspindi jų pasirinktas „DUO Management“ modelis, žavingoji Emilė Užtupaitė.

„MK Drama Queen“ vasaros kolekcija (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau