Mitologinė pasaka tęsiasi: dainininkė Kamilė Kielaitė-Kami pristato kurinį „The Counters“

Kamilė Kielaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-10 12:25
Lapkritį į muzikos pasaulį sugrįžusi dainininkė Kamilė Kielaitė – Kami ir toliau tęsia pradėtą metaforinių dainų ciklą. Šį kartą atlikėja pristato naują kūrinį „The Counters“ (Madcafe Edit), kurio tema – žmonių silpnybės ir lemtingi gyvenimo pasirinkimai. Naujas dainininkės karjeros etapas, kuriame Eris jau antroji mitologinė būtybė.

Kalbėdama apie kūrinio reikšmę ir idėją, daininkė teigia, kad chaoso Deivė Eris yra nei tik naujo įvaizdžio dalis: „Ji simbolizuoja mūsų tamsiąją pusę, chaosą, kurį sukuriame patys mus supančioje aplinkoje. Dažnai žavi bereikšmiai dalykai, kuriems švaistome savo laiką ir eikvojame energiją... Kodėl tai darome? Ar tam, jog būtų užpildyta vidinė tuštuma, kurią jaučiame, ar dėl to, jog bijome pajausti tuštumą tokią, kokia ji yra.

Kartais skubame, lipame per galvas nė nemąstydami apie pasekmes, apie tai, kas bus ne rytoj ar šiandien, o po kelerių metų... Trumpai tariant, Eris – apgaulingas rytojus, kuris atrodo labai patraukliai, tačiau yra tuščias bei pilnas tamsos, ir, atėjus laikui, pats mus sunaikina“.

Kamilė Kielaitė
Kamilė Kielaitė

Nors kūrinio idėja priklauso Kamilei, jį sukurti ir pateikti plačiai visuomenei padėjo nemažas būrys žmoniu ‚„Madcafe pateikiau dainos demo versiją ir, kai gavau jo atsakymą, buvau labai maloniai nustebinta, nes nesitikėjau, kad mano daina gali skambėti visiškai kitaip. Diana Nevedomskytė labai pagelbėjo su įvaizdžio kūrimu, o Daivos Kielės sukurtos nuotraukos visiškai atspindėjo realybę, kurią pamačiau savo vizijoje“.

Eris jau antroji mitologinė būtybė, kurios pagalba, Kami nori pasakyti klausytojams kažką reikšmingo, atiduoti dalį savęs ir savo išgyvenimų. Prieš tai pasirodžiusioje dainoje „Elaine“, kurioje Kamilė taip pat įkūnijo mitologinę Deivę, buvo kalbama apie ištikimybės sau ir savo moralės principams svarbą. Dabar dainininkė pabrėžia, kad norėtų, jog ką tik išleistas kūrinys „The Counters“ primintų jos auditorijai, kad viskas yra laikina ir kad  ne viskas auksas, kas auksu žiba.

„Nebijokim ištarti gerų žodžių vieni kitiems, nusišypsoti. Jeigu mūsų nevertina už mūsų gerumą šiandien, ateis ta diena, kai visi tie, kurie išdrįso būti nuoširdūs sau, bus išgirsti. Svarbu suprasti, kad viskas prasideda nuo mūsų pačių. Pasiryžkime apkabinti tą, kuris šalia.  Juk tai yra mūsų pačių pasirinkimas būti su tais, kurie yra greta mūsų. Rodyti, kad jie mums rūpi. Taip pat nepamiršti ir tų, kurie yra mūsų širdyse – jie taip pat yra ne mažiau svarbūs. Būti didžiausia dovana tiems, kuriuos mylime. Rodyti visą savo meilę ir dalintis savo gyvenimu su jais čia ir dabar. Juk dabartis yra didžiausia dovana, kurios žmogus galėtų prašyti“, – mano Kamilė.

Ji žada tęsti pradėtą darbą ir toliau pristatyti kelias naujas Deives su atskiromis žinutėmis klausytojams. Kol kas dainininkė pati nežino jų tikslaus skaičiaus, bet užsimena, kad Dievaičių gali būti tiek, kiek bus dainų jos naująjame albume.

Kamilė Kielaitė
Kamilė Kielaitė
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai