Mistiškuose portretuose – Sauliaus Skambino mylimoji Živilė, Vasha ir kitos garsenybės

Saulius Skambinas su šeima, fotografijos projekto „Madam Butterfly“ dalyvės
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, televizijos šou „Dydžio evoliucija“ nugalėtoja Paulina Galkontaitė, aktorė Žiedūnė Mardosaitė bei Sauliaus Skambino mylimoji Živilė Barzdaitytė – keturios moterys, tapusios fotografijos projekto „Madam Butterfly“ dalimi.

„Kai šįkart žiūri į savo atvaizdą, perkeltą ant drobės, jausmas yra ypatingas, nes nuotraukos – ir mistiškos, ir siurrealistiškos, ir raminančios. Jos tikrai kitokios“, – sutartinai tvirtino visos pašnekovės. 

„Madam Butterfly“ projekto bendraautoriai – fotografas Ilya Yakover ir tokio paties pavadinimo grožio mokyklos įkūrėja Laura Kaminskienė. Tai, kas šio dueto buvo sukurta, tapo ne tik portretų paroda, bet ir naujos drabužių linijos dalimi. 

Mistiški žinomų moterų portretai – ypatingame renginyje Jonavoje (76 nuotr.)
+70

„Kol kas pristatėme tik trijų spalvų laisvalaikio marškinėlius. Pirmoji juos pasimatavo ir viešai pademonstravo Živilė“, – apie šokėjo Sauliaus Skambino mylimąją sakė L.Kaminskienė. 

Jos ir fotografo bendram sumanymui eksponuoti pasirinkta išskirtinė vieta bei ypatinga proga – Jonavoje esančių grožio namų „Aistė“ įkurtuvės. 

Renginio Jonavoje akimirka / Ilya Yakover

Į jaukią manikiūro ir pedikiūro studiją Aistė Jakaitienė savimi besirūpinančiuosius pakvietė prieš trejus metus. Per tą laiką meistrė ne tik užsitarnavo publikos meilę, bet ir nutarė plėstis. 

„O šiandien yra ta diena, kai galime tapti nuoširdaus ir puikaus darbo rezultato liudininkais – grožio namai tapo dvigubai didesni“, – sakė šventės vedėja, žinoma televizijos bei teatro aktorė Goda Petkutė.

Renginio Jonavoje akimirka / Ilya Yakover

Kartu su Aiste grožio namuose dirba jos dukra Emilija, blakstienų priauginimo meistrė, gerai išmananti savo darbo srities subtilybes.  

„Tai buvo viena iš priežasčių, dėl kurios pasirinkome savo projekto debiutą paskelbti būtent Jonavoje ir būtent šioje vietoje“, – sakė L.Kaminskienė. 

Ji pasakojo, kad blakstienų priauginimo čempionatuose viena iš įdomiausių rungčių yra „fantasy“. Jos metu meistrai kuria netikėčiausią dizainą blakstienoms. Šioje srityje šįkart paimprovizavo ir pati Laura.

„Ilya meistriškai atskleidė mano žinutę – grožis gali atsiskleisti netikėčiausiomis aplinkybėmis“, – sakė L.Kaminskienė. 

Renginio Jonavoje akimirka / Ilya Yakover
Skaitykite daugiau