Miss Sheep koncerto metu šėlo Agnė Jagelavičiūtė, Erica Jennings ir kitos garsios moterys

Žmonės.lt fotomontažas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-05 22:02
Spalio 5 dieną muzikos klube „Tamsta“ po ilgos pertraukos į sceną žengė ir naują savo kūrybinį etapą pristatė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep.

Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep pripažįsta, jog muzikinė tyla tokia ilga gavosi dėl didelio darbų ir kitų veiklų kiekio. „Dabar net savotiškai džiaugiuosi, nes subrendau kaip žmogus. Beje, scenoje aš buvau, tik kitokioje – televizinėje. Tačiau ir tokios patirtys yra turtingos“, – besiruošdama koncertui kalbėjo Dovilė.

Naująjį kūrybinį etapą pristatanti dainininkė neslepė – ji mėgsta juoką, ironiją ir sarkazmą, o atlikėjos galvoje skamba elektroniniai pop muzikos garsai.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Visus šiuos elementus sujungus ir išeina „naujoji mano kūryba“. Niekur nuo savęs nepabėgau – man vis dar norisi jausmų, spalvų, dramų, santykių aiškinimosi per muziką, – šypsosi Mis Sheep. – Beje, mano muzika nebūtų skambėjusi be puikių bičiulių „Happyendless“ pagalbos. Lygiomis teisėmis dalinamės šią kūrybą – aš atsakinga už tekstus, o Andrius ir Marius vadovauja natų ir harmonijų paradui. Aš esu jų drama, o jie – mano protas ir mano ausys.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Lipti į sceną Dovilei yra šventė, energijos dalybos ir vienas geriausių gyvenime pasitaikančių dalykų. Spalio 5 dieną vykusiame koncerte vakaro nuotaiką kurti padėjo mylima Miss Sheep bičiulė ir radijo stoties Zip FM žvaigždė Simona Bandita.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai