„Miss Racing“ titulą laimėjo ir Palangos lenktynių veidu tapo palangiškė Agnė Kulytė

Konkurso „Miss racing“ akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vieni į „ENEOS 1006 km“ lenktynes važiuoja „paganyti“ akis į automobilius, o kiti – į merginas. Čia buvo rengiamas konkursas „Miss Racing“, kuriame 17 merginų kovojo dėl galimybės tapti kitų lenktynių veidu. Laimė nusišypsojo 21-erių Agnei Kulytei iš Palangos.

Liepos 21-23 dienomis „ENEOS 1006 km“ lenktynėse trasose varžosi ne tik lenktynininkai. Čia kitų metų lenktynių veidu bandė tapti 17 merginų – vyko konkursas „Miss Racing“.

Pagrindinė nugalėtoja – „Miss Racing“ – tapo kitų metų „ENEOS 1006 km lenktynių“ veidu ir kartu su dar dviem merginomis bus deleguota į Belgiją, į Zolder trasą. Ten vyks 24 val. lenktynės, kuriose jos atstovaus belgų lenktynininkų komandai kaip lenktynių merginos. Ši garbė atiteko palangiškei Agnei Kulytei.

Agnė Kulytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Jaučiuosi neapsakomai, tikrai nesitikėjau nugalėti. Dalyvavau norėdama gerai praleisti laiką. Jausmas laimėti yra nuostabus. Tai buvo mano pirmas grožio konkursas ir aš nugalėjau!“, – Žmonės.lt nulipusi nuo scenos sakė Agnė.

Kas lėmė pergalę? „Daug ruošiausi, labai stengiausi gražiai atrodyti ir pasitikėti savimi.“

Iš viso – 10 nominacijų

Agnė Kulytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

16 pretendenčių buvo atrinktos regioninių atrankų metu, o vieną išrinko Žmonės.lt skaitytojai, balsavę specialioje nominacijoje „Miss Racing Internetas“. Surinkusi 3197 balsus ja tapo 19-metė Miglė Cibulskaitė iš Kauno.

Konkurse „Miss Racing“ merginos buvo apdovanotos įvairiose nominacijose:

„Miss facebook“ – Viktorija Šusticka

„Miss media“ – Aušrinė Rezgytė

„Miss foto“ – Gintarė Dainytė

„Miss lenktynininkų favoritė“ – Laura Morkūnaitė

„Miss publika“ – Vilmantė Daukšaitė

„Miss elegancija“ – Ramona Rudytė

I vicemis – Ieva Šagauskaitė

II vicemis – Gintarė Dainytė

Konkurso „Miss racing“ finalas Palangoje (41 nuotr.)
+35

„Miss racing“ konkurse balsavo ir fotografai, ir patys lenktynininkai, ir susirinkusi publika. Tačiau nugalėtoją rinko komisija, kurią sudarė: Kristina Tarasevičiūtė, Ingrida Kazlauskaitė, Liveta Kazlauskienė ir Asta Jonušienė.

„Dalyvių pagrindinė užduotis per visą šį laiką įtikinti, kad mums jos yra reikalingos. Jos vaikščiojo podiumu, bendravo su publika. Mes taip pat stebėjome, kaip jos elgėsi, kai atbėgdavo fotografai. Be to, jos turėjo užduotį – išsirinkusios iš žiūrovų po vieną vyrą, merginos turėjo kuo greičiau sumaitinti ledų porciją“, – sakė Kristina Tarasevičiūtė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dukart policininkams įkliuvusi Natalija Bunkė: „Išrašę baudą, paprašė kartu nusifotografuoti“

„Miss Racing“ idėja kilo Astai Jonušienei, ji ir organizavo konkursą.

„ENEOS 1006 km“ lenktynės surengtos 17-ą kartą. Pirmaisiais metais nebuvo „Grid Girl“ merginų, vėliau pradėjome po truputį jas rinkti, įvyko pirmieji "Mis lenktynių" rinkimai. Tačiau šiemet konkursas, lyginant su ankstesniais metais, kur kas kas didesnis. Buvo pirmasis, antrasis pusfinaliai. Auga lenktynių lygis, reikia ir solidesnio konkurso“, – Žmonės.lt​ sakė „Miss Racing“ sumanytoja ir pagrindinė organizatorė A.Jonušienė.

Agnė Kulytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Astos manymu, lenktynėse merginos skatina ir pačius lenktynininkus labiau stengtis trasoje.

„Grožis ir azartas yra neatsiejama lenktynių dalis. Juk lenktynininkai atvažiuoti varžytis, o merginos būdamos šalia priverčia juos pasitempti, gal jiems net kyla didesnis azartas, – juokėsi Asta Jonušienė. – Aš neįsivaizduoju lenktynių be merginų.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Simona Kateivaitė paskutinę akimirką savo vietą traukos lenktynėse užleido draugui

Agnė Kulytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pasak organizatorės, nugalėti buvo vertos kelios merginos. „Mes neieškome tik gražaus veido, tik figūringų merginų. Visuma turi derėti: kūno proporcijos, simpatiškas veidas, ji turi būti charizmatiška ir gebėti prieš fotoobjektyvus laisvai jaustis“, – kalbėjo A.Jonušienė.

Viena komisijos narių, profesionali šokėja Kristina Tarasevičiūtė vardijo: „Lenktynių veidas turi išsiskirti gražiais plaukais, labai gražia šypsena, puikia figūra ir kūno kalba, kuri išreiškia, kad ta mergina yra tikrai komunikabili, moka save pateikti, visiškai nebijo dėmesio. Taip pat mes stebime, kaip jos elgiasi, kai pribėga fotografas.“

Šeštadienio „ENEOS 1006 km“ lenktynių svečiai (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau