„Miss Racing” nugalėtoja Justė Tamašauskaitė – fitneso ir lenktynių gerbėja

„Miss Racing 2017" rinkimų akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nauja ENEOS lenktynių ambasadore, metus laiko turėsiančia atstovauti su šiomis populiariomis žiedinėmis lenktynėmis susijusiuose renginiuose, šeštadienio vakarą tapo Justė Tamašauskaitė (16) iš Naujosios Akmenės.

Justė „Miss Racing“ konkurso dalyves vertinusiai komisijai sakė, jog mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį, greitį ir adrenaliną. Justės figūra, anot grožio varžytuvių organizatorių, kalba pati už save – mergina intensyviai sportuoja ir yra dažna fitneso varžybų dalyvė bei nugalėtoja.

Panašiame konkurse J. Tamašauskaitė dalyvavo pirmą kartą, bet baimės pasirodyti scenoje nejautė.

„Fitneso varžybose dažnai tenka pasirodyti ir komisijoms, ir publikai. Todėl man tai – įprasta“, – patikino „Ramučių“ gimnazijos moksleivė.

J.Tamašauskaitė prasitarė laukianti aštuonioliktojo gimtadienio, kuomet pati galės sėsti už automobilio vairo.

Jauniausia „Miss Raicing“ konkurso dalyvė pasipuošė ne tik Irinos My My sukurta karūna, bet ir buvo apdovanota atostogų kelialapiu į Ispaniją.

„Karūnoje tarsi atkurtas „vairo“ vaizdas ir pats dirbinis papuoštas lenktynių starto veliavėlės raštu”, – sakė papuošalo autorė.

„Miss Raicing“ rinkimų iniciatorė ir sumanytoja – vairuojančių moterų asociacija bei jos prezidentė Asta Jonušienė patikino: „Ne paslaptis, kur galingi varikliai, greiti ir šaunūs vyrai, ten ir gražios merginos. Todėl po praėjusių metų konkurso sėkmės, nutarta ir šiais metais surengti lenktynių ambsadorės konkursą”.

„Vice Miss“ titulą laimėjo 22-jų vilnietė, penkiakovininkė, Lietuvos rinktinės narė Emilija Serapinaitė, iškovojusi daugybę medalių tarptautinėse varžybose ir šalies čempionatuose.

„Miss publika“ titulas atiteko 22-jų klaipėdietei, Lietuvos meninės gimnastikos čempionei ir Leaderdance šokėjai Nedai Šerniūtei, o dvigubas „Miss elegancija“ ir „Miss Facebook“ titulas skirtas žiūrovų šiltai sutiktai jaunai mamai, 22-jų vilnietei Maženai Gorelovai, o „Miss TV3.lt favorite“ pripažinta 21-erių kaunietė, 12 metų lankiusi aerobinės gimnastikos treniruotes Akvilė Būdavaitė.

„Miss Raicing“ rinkimai organizuoti antrą kartą. Iš visų, norinčiųjų varžytis konkurse siųstų anketų, buvo atrinkos 24 merginos. Po birželio 30 d. vykusio pusfinalio, į Palangą deleguota 12 merginų nuo 16 iki 23 metų iš Klaipėdos, Kretingos, Vilniaus, Palangos, Šiltės, Kauno ir Alytaus.

Didžiojoje scenoje besivaržančiosios dėl titulo kelis kartus demonstravo drabužių kolekcijas ir dalyvavo smagioje rungtyje – iš ledų statė piramidę.

„Džiaugiuosi, kad kelis mėnesius trukęs renginys, kuriam besiruošiant išeikvota dizainerių, makiažo meistrų ir kitų sričių specialistų, o taip pačių konkursančių nemažai pastangų ir energijos, pasibaigė suteikęs glėbį įsimintinų akimirkų ne tik jo nugalėtojai ir prizininkėms, bet ir renginį, ypač jo finalą stebėjusiems žmonėms“, – sveikindama konkurso nugalėtoją sakė A. Jonušienė.

Išrinkta „Miss Racing 2017" (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau