Mįslingoje draugių mirties istorijoje aiškėja daugiau detalių: atsirado liudininkė

Hilda Marcela Cabrales Arzola ir Christy Giles / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: 15min.lt
Publikuota: 2021-12-05 15:12
Pasaulį sujaudinusi paslaptinga 24-erių modelio Christy Giles ir jos draugės dizainerės Hildos Marcelos Cabrales-Arzlos mirties istorija vis dar išlieka paini, tačiau į viešumą išlenda vis daugiau kraupaus įvykio detalių. Atsirado vienas paskutiniųjų gyvas merginas, dar prieš jų kūnus paliekant prie ligoninės durų, matęs asmuo. Jo teigimu, į merginas „taikėsi“ keturi vyrai ir viena moteris, įsiveržę į naktinio klubo VIP zoną.

24 metų modelis Christy Giles ir 26 metų interjero dizainerė Hilda Marcela Cabrales-Arzola lapkričio 13-ąją, šeštadienį, išvyko į vakarėlį rytinėje Los Andželo dalyje. Vėliau iš pastato jos išvyko su grupe vyrų. Praėjus maždaug 12 valandų atšalę merginų kūnai buvo palikti prie skirtingų Los Andželo ligoninių.

Trečioji moteris, kartu su Christy ir Hilda vykusi į vakarėlį, DailyMail.com davė išskirtinį interviu ir papasakojo apie momentą, kai nerūpestingos nakties linksmybės peraugo į pavojų.

Pasak anonime norėjusios išlikti draugės, tą vakarą ji pamatė keturis maždaug 40-ies metų vyrus ir vieną moterį, kurie įėjo į vakarėlio VIP zoną ir pradėjo apsikabinėti su nepažįstamais žmonėmis taip, tarsi juos pažinotų.

Du iš minėtų vyrų esą elgėsi „įkyriai“, o vienas nusivilko marškinėlius ir ėmė jais plevėsuoti aplinkui. Tuo metu kitas vyras atrodė „visiškai blaivus“, turėjo profesionalų fotoaparatą ir ypač domėjosi Hilda, pasakojo liudininkė.

Žiniasklaidai prakalbusi draugė prisiminė, kad iš vakarėlio išėjo su savo pussesere praėjus maždaug valandai po to, kai atvyko minėti vyrai. Christy ir Hildos ji daugiau nebematė.

„Į vakarėlį mes atvykome kartu maždaug apie pirmą valandą nakties, – DailyMail.com pasakojo liudininkė. – Tikėjausi, kad laiką leisime grupėje draugų, kurie mėgaujasi ta pačia muzika, linksminasi vakarėlyje, kur groja puikus didžėjus, šoka pagal puikia muziką. Tačiau tada pasirodė jie (įtartini vyrai ir moteris – red. past.).“

Hilda Marcela Cabrales Arzola / Socialinių tinklų nuotr.
Hilda Marcela Cabrales Arzola / Socialinių tinklų nuotr.

Anot mirusių merginų draugės, į vakarėlį atvykę keturi vyrai ir moterys atrodė „lyg jam nepriklausytų“.

„Atrodė, kad vienas vyras ir moteris buvo pora – jie bučiavosi. Jie visi buvo vyresni, per 40 metų, – pasakojo pašnekovė. – Du iš jų atrodė pernelyg nemalonūs, o kiti atrodė drovūs. Jiems pavyko be reikiamų apyrankių patekti į ribotą darbuotojų zoną, kur buvome mes.

Vėliau sužinojome, kad jie keliems žmonėms pasakė, jog dirba kitam atlikėjui, kuris anksčiau tą naktį surengė didelį koncertą. Bet tai melas. Bandžiau pasikalbėti su visais renginio dalyviais norėdama išsiaiškinti, kas pažinojo šiuos vyrus. Bet tai buvo aklavietė, nes jie nieko nepažinojo. Jie žingsniavo labai pasitikėdami savimi, o taip pasitikint savimi apgauti žmones labai lengva.

Jie pateko į tą zoną, turėjo būti ten apie 30 minučių, kol kas nors pastebėjo, kad jie neturi reikiamų apyrankių, ir juos išspyrė. Bet tuo metu aš jau buvau išvykusi. Jei jie būtų buvę įprastoje zonoje, būčiau pagalvojusi, kad tai tiesiog žmonės, kurie atvyko į vakarėlį. Bet kadangi buvo darbuotojų zonoje, pamaniau, galbūt jie draugauja su vietos savininku ar panašiai.“

Christy Giles ir Hilda Marcela Cabrales Arzola / Stopkadro nuotr.
Christy Giles ir Hilda Marcela Cabrales Arzola / Stopkadro nuotr.

Pasak liudininkės, du vyrai elgėsi tarsi „pamišę“.

„Paprastai šioje vietoje žmonės yra labai šaunūs ir pagarbūs. Tačiau šie vyrai buvo nemalonūs. Jie nusivilko marškinius ir pradėjo blaškytis lyg kažkur skubėtų. Buvo tam tikra beprotybės energija, – DailyMail.com toliau pasakojo ji. — Vienas iš jų turėjo fotoaparatą, kurį išsitraukė ir pradėjo filmuoti. Jis atrodė labai blaivus. Taigi aš pamaniau, kad jis buvo renginių fotografas ar operatorius, o tie kiti buvo jo draugai. Tačiau dabar manau, kad tai buvo apgaulė, galbūt net butaforija norint daryti tai, ką jie darė.“

Draugė pasakojo, kad vienu momentu ji pamatė, kaip vyras (tas, kurio apartamentuose vėliau lankėsi merginos) nusivilko savo striukę ir apvilko ją Hildai.

Naujausi straipsniai