Mįslinga Christy Giles mirtis: 24-erių modelio kūnas po vakarėlio numestas prie ligoninės

Christy Giles / Instagram nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Viena moteris mirusi, kita – komoje. Tokia tragedija pasibaigė 24-erių modelio, aktorės Christy Giles ir jos draugės linksmybės vakarėlyje. Christy ligoninėje, esančioje Los Andžele, buvo pripažinta mirusia po to, kai šalia minėtos įstaigos ant grindinio rastas jos kūnas. Panašus likimas ištiko ir jos draugę, kurios kūnas taip pat rastas prie ligoninės, tik kitos – ji šiuo metu yra komoje.

Penktadienio naktį praleidusios vakarėlyje, kiek vėliau 24-erių Christy Giles ir jos 26-erių draugė Hilda Marcela Cabrales-Arzola buvo rastos prie skirtingų Los Andželo ligoninių, rašo „New York Post“.

Christy iškart buvo pripažinta mirusia, o Hildos Marcelos gyvybę šiuo metu palaiko aparatai – pasak draugų, jos smegenys neaktyvios, o pasveikimo tikimybė menka.

Modelio Ch.Giles našlys Janas Cilliersas teigia matęs vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip trys juodai apsirengę kaukėti vyriškiai atvažiuoja prie Pietų Kalifornijos ligoninės ir išmeta modelio kūną iš „Toyota Prius“ automobilio be valstybinių numerių.

„Christy jau buvo mirusi, bet vietoje buvo konstatuota jos mirtis“, – teigė sutuoktinis.

J.Cillierso teigimu, tie patys vyrai po dviejų valandų paliko kritinės būklės jo žmonos draugę H.M.Cabrales-Arzolos prie kitos ligoninės, esančios vakarinėje Los Andželo dalyje.

Gedintis sutuoktinis įtaria, kad Ch.Giles buvo apsvaiginta, nes jos organizme rasta heroinio, kurio savo noru, pasak Jano, žmona nebūtų vartojusi.

„Nė viena iš šių dviejų merginų nepadarytų to savo noru“, – kanalui „ABC7“ sakė J.Cilliersas.

Našlys taip pat teigė, kad gavo „visus tuos nakties susirašinėjimus“, iš kurių matyti, kad šeštadienio rytą, 5:30 val., jo žmona išsiuntė žinutę Hildai Marcelai: „Eikime iš čia.“ Pasak J.Cillierso, tai buvo paskutinė žinutė, kurią parašė Christy prieš tai, kai po 12 valandų buvo rasta negyva.

Taip pat nustatyta merginų telefonų buvimo vieta, kuria remiantis šeštadienio rytą jos buvo apartamentuose Los Andželo vakarinėje dalyje.

J.Cilliersas, kuris tuo metu, kai žmona mirė, San Franciske lankė savo tėvą, pradėjo lėšų rinkimą, kad būtų galima apmokėti privatų jo mylimosios įtartinos mirties tyrimą. Savo instagramo paskyroje našlys paragino sekėjus padėti surasti asmenis, atsakingus už Christy mirtį.

„Nuo šeštadienio mes sulaukėme daugybės žinučių iš kitų moterų, kurios patyrė siaubingas panašias istorijas, išskyrus vienintelį skirtumą – jos išgyveno.“

Žiniasklaidai prabilo ir mirusio modelio mama Dusty Giles. Moteris mano, kad prieš tai, kai duktė buvo rasta prie ligoninės, ji buvo apsvaiginta ir išprievartauta, rašo „New York Post“. Pasak mamos, Cristy tėvas, kuris yra buvęs kareivis, ją rimtai mokė savigynos, todėl jei dukra būtų buvusi pajėgi, būtų kovojusi iki paskutiniųjų.

„Mano dukterys tiesiogine ta žodžio prasme buvo išmokytos, kaip tušinuku nužudyti žmogų, – kalbėjo D.Giles. – Mano dukra būtų kovojusi kaip velnias, o, kaip supratau kalbėdamasi su gydytoju ir sesele, jie ant kūno nepastebėjo jokių matomų mėlynių, įbrėžimų ar konflikto požymių.“

Todėl moteris mano, kad heroinas jos atžalai buvo suleistas jėga. „Vienintelis būdas, kaip šie vyrai būtų išlaikę mano dukrą ir Hildą daugiau nei 10 valandų, galėjo būti narkotikų suleidimas ir galbūt merginų surišimas, – sakė ji „The US Sun“. – Manau, kad jie jas apsvaigino ir, spėju, kad tikriausiai išprievartavo.“

D.Giles paneigė bet kokią atsitiktinio heroino perdozavimo galimybę, nes anot jos, dukra žinojo, koks pavojingas gali būti šis narkotikas.

„Mano dukra niekada gyvenime nevartojo heroino, – tęsė velionės mama. – Ji turi pusbrolį, kuris kartą pabandė heroino ir tapo priklausomas. Jis du kartus buvo reabilitacijoje ir ją metė. Ji buvo labai artima jam ir labai nusiminė, kad jis taip pasielgė.“

Pasak D.Giles, dukra buvo atvira ir nuoširdi kalbėdama su ja apie neteisėtus narkotikus – ji yra sakiusi mamai, kad bandė kitų medžiagų, bet tik ne heroino, tad Dusty tiki jos sąžiningumu.

„Ar mano dukra buvo angelas? Ne, ji vartojo, pasak jos, taip vadinamuosius vakarėlių narkotikus“, – atskleidė mirusio modelio motina, patikinusi, kad dukra nemelavo ir netgi yra išvardinusi vartotas medžiagas, tarp kurių heroino nebuvo.

„Nors mes gyvenome Alabamoje ir turime kitokį požiūrį apie tokius dalykus, ji neturėjo jokios priežasties meluoti savo vyrui ir geriausiems draugams Kalifornijoje“, – pridūrė.

Be to, D.Giles pabrėžė, kad jei tai būtų buvęs atsitiktinis perdozavimas, nėra protu suvokiamos priežasties, kodėl dukra būtų buvusi palikta mirčiai.

„Kodėl gi nepaskambinus 911? Kam laukti 10 valandų, kol ji mirs, o tada numesti ją ant šaligatvio, nuimti valstybinius numerius nuo automobilio ir slėpti veidą?“, – svarstė 24-erių dukters gedinti motina.

Skaitykite daugiau