„Misis pasaulis 2018“ Tatjana Lavrinovič sugrįžo į Lietuvą, kur ją pasitiko laimingas vyras

Žmonės.lt fotomontažas / Vyginto Skaraičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-15 10:58
Gruodžio 15 dieną krepšininko Kšištovo Lavrinovičiaus žmona Tatjana sugrįžo į Lietuvą. „Misis Pasaulis 2018“ konkurse ji iškovojo karūną. Oro uoste gražuolę sutiko vyras su vaikais. Kiek pavėlavęs atskubėjo ir Darjušas Lavrinovičius. Tatjanos pergalę jis įvardijo kaip visos šeimos laimėjimą.

Tiek vyrai, tiek vaikai pasitikti gražuolės karūną iškovojusios Tatjanos atvyko nešini rožėmis. Visa šeima ilgai lūkuriavio iki T. Lavrinovič pasirodė atvykymo salėje. Pirmasis jos pasitikti bėgo vyras. Prieš tai Kšištofas sakė, kad žmona nežino, jog ją oro uoste sutiks ir vaikai. Pasveikinti bičiulės atvyko ir geriausia jos draugė bei tėvai.

„Uh, tos dvi savaitės buvo sunkios. Labai laukiau kol žmona grįš. Padėjo auklė, tačiau be Tatjanos nelengva“, – neslėpė K. Lavrinovičius.

Sugrįžusi Tatjana žavingai tramdė emocijas. Per dvi savaites moteris labai pasiilgo savo mažųjų ir šeimos. Ji tikino, kad šventė tikrai bus.

Vyginto Skaraičio nuotr.
Vyginto Skaraičio nuotr.

T. Lavrinovič pasakojo, kad grožio konkursuose dalyvauti nėra lengva, bet labai įdomu.

Šio konkurso taisyklės buvo gan griežtos. Visoms dalyvėms nuo pat pradžių pasakyta – jei bent kartą vėluosite įsusitikimus ar repeticijas bei filmavimus, niekada nebūsite nugalėtojomis.

„Trūksta miego ir truputį skauda kojas. Per tris dienas miegojau vos 10 valandų. Repeticijos per tokį trumpą laikotarpį taip pat buvo įtemptos. Su suknelėmis praleidome apie 30 valandų scenoje“, – atviravo sugrįžusi Tatjana.

Moteris viso konkurso metu nesijautė pranašesnė už kitas dalyves, ir užsidėjusi maudymosi kostiumėlį T. Lavrinovič kuklinosi. Tik vėliau nusiramino ir įsidrąsino.

„Viso konkurso metu galvojau apie Lietuvą. Palaikiau Patriciją (Patriciją Belousovą -aut.past.), kuri dalyvavo panašiame konkurse prieš mane. Ir man buvo gaila, kad tokia graži mergaitė nepateko į finalą. Nežinau, čia politika ar ne politika“, – mąstė T. Lavrinovič.

Vos sužinojusi apie laimėtą karūną T. Lavrinovič negalėjo į rankas paimti savo mobiliojo telefono. Pasipuošusios karūna kinai jos prašė kalbėti jų kalba. Tai buvo kiek neįprasta.

Tik kiek vėliau pirmoji reakcija iš K. Lavrinovičiaus, sužinojus, kad jo žmona – gražiausia pasaulio moteris, Tatjaną privertė nusišypsoti. Vyras jai parašė: „Na, nieko sau.“

Vyginto Skaraičio nuotr.
Vyginto Skaraičio nuotr.

Dar prieš konkursą Tatjana dalijosi savo mintimis žurnale „Žmonės“.

Tuomet ji teigė, kad pasiūlymo dalyvauti konkurse sulaukė pavasarį, bet tik numojo ranka. Vis dėlto žmogus, šiam konkursui atstovaujantis Baltijos šalyse, Rusijoje, Kazachstane, Ukrainoje, neatstojo: vasarą toliau įkalbinėjo sutikti. Ir Kšyštofas skatino važiuoti – sakė, kad bent atsipalaiduos, pakeis aplinką, sutiks įvairių žmonių. Rugpjūtį Tania pagaliau pasakė „taip“.

Jai ši kelionė – tarsi grįžimas į praeitį: prieš trylika metų, nugalėjusi konkurse „Mis Rusija“, dalyvavo „Mis pasaulio“ rinkimuose Kinijoje ir pateko į finalinį gražiausiųjų dešimtuką. „Man tai prilygo pergalei“, – šypteli prisimindama.

„Misis pasaulis 2018“ konkurse 1-4 vicemis tapo (iš eilės nuo pirmosios): Misis Ukraina, Misis Honkongas, Misis Antigva ir Misis Didžioji Britanija.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai