„Misija: vestuvės“ triumfavo „2 Barai“ lyderio Juozo mylimoji Darija

Darija / Laidos rengėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-10 19:05
Šįvakar įvyko jau ketvirtoji naujojo realybės šou „Misija: vestuvės“ išlikimo kova. Joje dėl išvaizdos pokyčių ir galimybės finale susikauti dėl pagrindinio prizo – vestuvių šventės – susirungė dvi būsimos nuotakos. Dominyka ir Darija sutiko atverti savo širdis ir pasidalijo jautriomis gyvenimo istorijomis, tačiau susumavus profesionalų komisijos balsus paaiškėjo, kad išlikimo kovoje triumfavo Darija.

Televizijos žiūrovams jau pažįstama realybės šou „2 Barai“ išgarsėjusio Juozo sužadėtinė Darija atskleidė dar visai neseniai išgyvenusi juodą laikotarpį. Jauna moteris dėl patirtų patyčių ir atsiradusių kompleksų paniro į depresiją, kuri privedė prie minčių apie savižudybę.

Tačiau iš naujo pažvelgti į gyvenimą ir nusišypsoti ją privertė meilė Juozui, kuris merginai pasipiršo tiesioginiame eteryje. Pora buvo trumpam išsiskyrusi, tačiau vėl susitaikiusi jau planuoja vestuves. Žengdama prie altoriaus Darija nori atrodyti tobulai.

Laidos rengėjų nuotr.
Laidos rengėjų nuotr.

Ji laimėjo išvaizdos pokyčius ir kelialapį į finalą, kuriame susikaus dėl šanso iškelti vestuves poilsio ir pramogų centre „Belmontas“.

Darija turėjo galimybę įgyvendinti savo didžiausias svajones ir padedama specialistų atsikratyti išvaizdos kompleksų. Jai buvo atliktos išsvajotos procedūros, padėjusios atsikratyti aknės.

Šiek tiek daugiau Dariją pažinusi „Estetus klinikos“ Vilniuje vadovė Nora Lapinskienė negailėjo šiltų žodžių apie išlikimo kovos nugalėtoją: „Tai šilta, jautri mergina, tik labai uždara, todėl buvo ypač malonu stebėti, kaip projekto metu ji pradėjo keistis, skleistis. Jau po pirmos procedūros pajutusi poveikį Darija tiesiog pražydo, ėmė šypsotis, neslėpti žvilgsnio. Ji jau dabar yra laimėtoja, nes tikrai bus nuostabi nuotaka ir puiki žmona.“

Darijai taip pat buvo atliktas kojų riebalų nusiurbimas ir skruostų riebalų pašalinimas.

Po profesionalių gydytojų prisilietimo, nuostabaus grožio specialistų makiažo ir šukuosenos bei pasipuošusi suknele Darija pasirodė savo sužadėtiniui Juozui, kuris negalėjo atsidžiaugti matydamas vėl besišypsančią mylimąją.

Laidos rengėjų nuotr.
Laidos rengėjų nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai