„Misija: vestuvės“ finalistės – fotosesijoje su nuotakų suknelėmis

Finalistės ir šou vedėja
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-28 13:50
Jau kurį laiką TV3 televizijos žiūrovus šeštadieniais stebina jausmingas ir įtraukiantis TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“. Jaudinantis pokyčių projektas jau pasiekė finišo tiesiąją – kovo 3 dieną vyks šou finalas, kuriame žiūrovai savo balsais nuspręs, kuri būsima nuotaka laimės išsvajotą vestuvių šventę. Panašu, kad dalyvės nusiteikusios karingai – artėjant finalui įsiamžino neeilinėje fotosesijoje, kur pasipuošė tikra kareivių atributika.

Vienas lauke – ne karys. Tai jau kurį laiką bando įrodyti išskirtinis realybės šou „Misija: vestuvės“, siekiantis padėti jautrias gyvenimo istorijas papasakojusioms ir savo svajonių vienoms įgyvendinti negalinčioms moterims. Projekto „Misija: vestuvės“ dalyvės svajojo ne tik atsikratyti išvaizdos kompleksų, bet ir laimėti suorganizuotą vestuvių šventę.

Jau visai netrukus, šį šeštadienį, realybės šou atsisveikins su televizijos žiūrovais, tačiau prieš tai vienai iš šešių finalisčių padovanos ypatingą prizą – vestuves pramogų ir poilsio centre „Belmontas“. Būsimos nuotakos su savo išrinktaisiais turės įveikti finalinę užduotį, tačiau kuri pelnys pagrindinį prizą nuspręs tik žiūrovai.

Raimonda
Raimonda

Artėjant finalui šou finalistės – Agnė, Mėja, Darija, Raimonda, Olga ir Monika – jau gali džiaugtis išvaizdos pokyčiais, kuriuos joms dovanojo tikri grožio profesionalai: lazerinės ir estetinės dermatologijos klinika „Estetus klinika“, „SV plastinės chirurgijos centras“, implantologijos ir estetinės odontologijos klinika „Neodenta“ bei internetinė grožio parduotuvė „Klipshop“.

Olga
Olga
Agnė
Agnė

Tačiau kova dar nebaigta – moterys kovoti dėl pergalės nusiteikusios ryžtingai ir net sužibėjo neeilinėje fotosesijoje. Fotosesijos autorius – nuo pat pradžių su projektu dirbęs tomasfoto.lt fotografas Tomas Petrovskis, kuriam vestuvių ir kitų švenčių fotografavimas yra kasdienybė. Vyras tikina, kad išskirtinis realybės šou pasufleravo ir nuotaikingos fotosesijos idėją – būsimos nuotakos nusifotografavo vestuvines sukneles papuošusios karių atributika.

Monika
Monika

„Vestuvių nuotraukos yra iš tiesų labai svarbios – jas sutuoktiniai turės ir rodys kitiems visą gyvenimą, todėl ypač svarbu perteikti jaunavedžių emocijas, jausmus, šventės svečių nuotaiką, atmosferą. Projekto „Misija: vestuvės“ finalistės varžysis viena su kita, užvirs tikra kova, todėl nusprendėme jas papuošti daiktais, be kurių joks kareivis į kovos lauką neina“, - sako fotografas.

Visos realybės šou finalistės nuotraukose atrodo išties įspūdingai, o jų neeiliniu stiliumi pasirūpino stilistė Justina Laniauskaitė. Ji būsimoms nuotakoms parinko vestuvines sukneles iš proginių ir vestuvinių drabužių salono „A&R“, o prie jų priderino kariuomenės reikmenų parduotuvės „Armijai ir civiliams“ karinės aprangos atributus – neperšaunamas liemenes, diržus su kamufliažinėmis gertuvėmis ir net ginklus. Nuostabiomis „A&R“ salono suknelėmis pasipuošė ir projekto prodiuserė ir vedėja Vaida Skaisgirė.

Mėja
Mėja
Darija
Darija

Keturių vaikų mama, netekusi pirmagimio, vaikų namuose užaugusi virėja, apie rastus brolio palaikus prieš pat vestuves sužinojusi gražuolė ir kitos ne ką mažiau jautrias istorijas papasakojusios moterys jau šį šeštadienį varžysis „Misija: vestuvės“ finale. Kuriai iš jų atiteks nuo A iki Z suorganizuota vestuvių šventė?

Realybės šou MISIJA:VESTUVĖS finalas – kovo 3 d. 18 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai