„Misija: vestuvės“ dalyvės gyvenimo drama: susilaukė vaikelio, o mamą pasiglemžė vėžys

Realybės šou „Misija: vestuvės“ - Aušros ir Olgos dvikova / Tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-15 12:14
Naujajame TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“ dalyvavusi gražuolė žiūrovus nustebino neeiline savo istorija – be plaštakų gimusi mergina, nepaisydama sunkumų,  tapo manekene, ištekėjo už mylimojo ir jau sūpuoja pirmagimę, tačiau neteko mamos – ją pasiglemžė sunki liga.

Projekte „Misija: vestuvės“ kiekvieną šeštadienį dėl išvaizdos pokyčių ir teisės kovoti finale susikauna dvi būsimos nuotakos. Visos dvylika projekto dalyvių yra ne kartą gyvenimo sukrėstos moterys, atvirai dalinasi savo išgyvenimais, nebijo pravirti prieš kameras ir drąsiai dalintis savo patirtimi.

Pirmoje projekto išlikimo kovoje televizijos žiūrovai turėjo galimybę išvysti manekenės Aušros ir vaikų negalinčios susilaukti Olgos kovą. Tą kartą projekto komisija nusprendė, kad Olga toliau kovos dėl šanso laimėti vestuvių šventę, mat Aušra tuo metu laukėsi ir jai negalima atlikti beveik jokių procedūrų ir operacijų. Tačiau projektą „Misija: vestuvės“ palikusi Aušra šiandien trykšta entuziazmu ir sutiko pasidalinti savo išgyvenimais, patirtais po projekto filmavimų.

Mergina atvirauja, kad jos gyvenimas po „Misija: vestuvės“ tiesiog verda. Dėl pralaimėjimo moteris ilgai neliūdėjo – dabar gali pasigirti sukūrusi gražią šeimą. „Po projekto pasikeitė daug kas. Pirmiausia, susituokėme su vyru ir mums gimė vaikelis“, - šypsosi Aušra.

„Viskas klostėsi labai gerai, mergytė sveika, auga didelė. Galvojau, kad bus sunkiau, bet su vyru dalinamės visais darbais kartu, tai neatrodo taip sunku, nėra toks varginantis dalykas, kaip sako kiti. Dukra rūpinamės dviese, aišku, ir uošviai padeda, bet aš vadovaujuosi ta teorija, kad tai yra mūsų vaikas ir mes patys turime jį auginti“, - apie gimdymą ir pasikeitusi gyvenimo ritmą pasakojo Aušra.

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad dabar Aušra gyvena tobulą gyvenimą, visai neseniai ją sukrėtė netektis. Ilgai su vėžiu kovojusios jos mamos, dar spėjusios nusifilmuoti „Misija: vestuvės“ laidoje, gyvybė užgeso. „Laidos su nekantrumu laukiau dėl kelių priežasčių – laidoje pamačiau savo mamą, kurios, deja, netekau. Laukimas buvo malonus, bet, aišku, skaudus. Turėsiu kažką atminčiai...“, - sakė Aušra.

„Aišku, buvo visokių palūžimų, verkiau, nežinojau, kur dėtis, galvojau išprotėsiu. Labai gražiai pasakė mano vyras – mama išėjo, bet dabar ji yra angelas anūkei. Pati mama prieš mirtį sakė, kad neverkčiau, negalima, nes ji irgi su manimi verks. Tie žodžiai labai palaikė“, - kalbėjo moteris.

Jau šį šeštadienį televizijos žiūrovai turės galimybę išgirsti dar dviejų būsimų nuotakų istorijas. Realybės šou „Misija: vestuvės“ išlikimo kovoje varžysis sunkų nėštumą patyrusi Sandra, kuri pasakos apie nerimą besilaukiant vaikelio ir Raimonda, kuri pasidalins neįtikėtinu savo žygdarbiu – vos pilnametystės sulaukusi moteris ne tik jau sūpavo pirmagimį, bet ir įsivaikino tris savo seseris, kuomet iš jos mamos buvo atimtos motinystės teisės.

Visiškai naujo formato, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS – šį šeštadienį, 18 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai