„Misija: vestuvės“ dalyvė apie bandymą pasitraukti iš gyvenimo: „Maniau, manęs niekas nepamils“

Darija / Laidos rengėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-10 11:52
Žiūrovus prie TV3 ekranų kviečia realybės šou „Misija: vestuvės“. Jame būsimos nuotakos ne tik pasakoja apie kino scenarijų vertus išgyvenimus, bet ir kovoja dėl išvaizdos pokyčių ir galimybės patekti į finalą. Ketvirtoje išlikimo kovoje šįkart varžysis dvi jaunos moterys – dalies klausos dar vaikystėje netekusi Dominyka ir Darija, kuri papasakos apie patirtas patyčias, dėl jų atsiradusius kompleksus ir net norą pasitraukti iš gyvenimo.

Projekte „Misija: vestuvės“ iš pradžių varžėsi 12 būsimų nuotakų, kurių didžiausia svajonė – profesionalų pagalba patobulinti savo išvaizdą ir laimėti pagrindinį šou prizą – vestuvių šventę pramogų ir poilsio centre „Belmontas“. Tačiau kiekvienoje laidoje šansą laimėti išvaizdos pokyčius ir patekti į finalą laimi tik viena iš būsimų nuotakų.

Šiandien televizijos žiūrovai išgirs dar dviejų būsimų nuotakų istorijas. Viena jų – darželio auklėtoja dirbanti Dominyka, kuri būdama trejų susirgo gripu. Dėl gripo komplikacijų mažylė neteko dalies klausos, teko nešioti klausos aparatą, kurio mergina ilgai gėdijosi.

Tačiau net ir kompleksuodama dėl šio trūkumo Dominyka neužmiršo savo laimės – sutiko mylimą žmogų ir jau planuoja vestuves. „Supratau, kad klausos man jau niekas nesugrąžins. Arnas mane patraukė didele akinančia šypsena, teigiamomis emocijomis. Paklausiau jo, ar norėtų su manimi turėti šeimą.“

Laidos rengėjų nuotr.
Laidos rengėjų nuotr.

Kita išlikimo kovos dalyvė – televizijos žiūrovams pažįstama realybės šou „2 Barai“ dalyvio Juozo sužadėtinė Darija, kuriai jis pasipiršo tiesioginiame eteryje. Nors sužadėtuvės buvo nutrauktos, vėliau pora nusprendė negalinti būti atskirai ir vėl galvoja apie vestuvių šventę.

Darija šou kūrėjams papasakojo ir anksčiau nutylėtą savo istoriją. Vaikystėje užgauliota ir patyčias patyrusi mergina nesijautė tokia, kaip jos bendraamžiai. Laidos žiūrovams Darija atskleis, kad nepritapimas ir baimė ją privedė prie depresijos ir net minčių apie savižudybę.

„Stengdavausi slėpti ašaras, nustojau išsikalbėti. Pradėjau galvoti apie savižudybę, bet mane išgelbėjo kaimynas. Labai dažnai kilo minčių, kad manęs niekas nepamils, bet Juozas mane iš to ištraukė.“

Darija tikins, kad neigiamų minčių atsikratyti jai padėjo būtent meilė Juozui, todėl kaip niekad laiminga pora nori susituokti.

Juozas ir Darija
Juozas ir Darija

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai