Mis Zimbabvės Zuwos muzikinį pasirodymą Vilniuje lydėjo pavasarinė liūtis su griaustiniu

Zuwa / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-26 19:43
Koncerte „mES Europa. Kovokime už žodžio laisvę!“ penktadienio vakarą sostinės Lukiškių aikštėje pasirodė ne tik populiariausi Lietuvos atlikėjai, bet ir ypatinga viešnia iš Didžiosios Britanijos – atlikėja Zuwa, kurios tikrasis vardas Karen Stally. Zuwa puikiai dainuoja, o pasaulį užkariauti mėgino grožiu, tapdama „Mis Zimbabvė“ ir dalyvaudama „Mis Pasaulis“ konkurse.

Iš Zimbabvės kilusi ir šiuo metu Didžiojoje Britanijoje savo muzikinę karjerą vystanti Zuwa savo kūryboje sėkmingai derina soulo, džiazo, akustinės muzikos skambesį, praturtintą afrikietiškais motyvais bei ritmais. Atlikėja taip pat daug dėmesio skiria dainų tekstams bei jų tematikai.

Tiesa, dainininkė neapsiriboja tik muzikine veikla. Ji yra vaidinusi keliuose Didžiosios Britanijos televizijos kanalų BBC ir ITV serialuose bei Italijos televizijos projektuose. Dar vienas itin intriguojantis biografijos faktas – Karen Stally 1993 metais tapo Mis Zimbabvė ir dalyvavo puikiai žinomo visame pasaulyje grožio konkurso „Mis Pasaulis“ finale.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Koncertą pasveikino pavasarinė liūtis

Vilniaus Lukiškių aikštėje vykusiame koncerte, kurį tiesiogiai transliavo LNK, dainas traukė ir populiariausi Lietuvos atlikėjai. Rūta Ščiogolevaitė dainavo legendinę „Rojaus tūzų“ dainos „Dar ne vakaras“ savitą versiją. Scenoje duetu su jaunąja atlikėja Berta Timinskaite pasirodė muzikantas ir dainų autorius Andrius Kulikauskas, dainavo Stasys Povilaitis, profesorius Vytautas Juozapaitis, Atlanta, Linas Adomaitis, Vaidas Baumila, Julija Jegorova, „Pop Ladies“ ir kiti atlikėjai.

O prieš pat Zuwos pasirodymą scenoje, Vilniuje prapliupo bene pirmoji šio pavasario liūtis, lydima griaustinio. Tačiau gamta koncerto nesutrikdė, anaiptol – lietus nuplovė miestą ir atgaivino sostinės orą.  

Koncerto įspūdžiai ir liūties vėliau užklupti žiūrovai bei atlikėjai – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai