„Mis Visatos“ rinkimuose per klaidą karūnuota ne ta gražuolė: kolumbietė pasidžiaugė neilgai

Paulina Vega nuima karūną nuo neteisingai nugalėtoja paskelbtos Ariadnos Gutierrez / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-21 05:39
Šiąnakt Las Vegase įvyko „Mis Visatos“ finalas, kuris neapsiėjo be incidentų – svarbiausią akimirką netyčia buvo karūnuota ne ta mergina.

Per tiesioginę transliaciją ceremonijos vedėjas Steve'as Harvey padarė apmaudžią klaidą – lemiamą akimirką, kai verdikto laukė dvi finalininkės iš Kolumbijos ir Filipinų, paskelbė ne tos merginos vardą.

Kolumbietė Ariadna Gutierrez (21 m.) per klaidą buvo karūnuota ir visa Kolumbija trypė iš džiaugsmo maniusi, kad „Mis Visatos“ titulą iškovojo antrus metus iš eilės ir trečią kartą istorijoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Mis Visatos“ dalyvės pasirodė be makiažo: įvertinkite natūralų jų grožį

Tačiau visai netrukus džiaugsmą pakeitė nusivylimas – paaiškėjo, kad įvyko klaida, ir 2014-ųjų „Mis Visata“ kolumbietė Paulina Vega turėjo nuimti karūną nuo savo tautietės galvos ir perduoti ją tikrajai nugalėtojai – Piai Alonzo Wurtzbach (26 m.) iš Filipinų.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Mis Visatos“ konkurse trečioje vietoje liko ir antrosios vicemis titulu džiaugiasi amerikietė Olivia Jordan. Į gražiausiųjų penketuką taip pat pateko Australijos ir Prancūzijos atstovės.

Šiemet dėl „Mis Visatos“ karūnos varžėsi 80 merginų.

Naujoji „Mis Visata“ Pia Alonzo Wurtzbach – jau didelė žvaigždė savo šalyje. Vokiečio ir filipinietės šeimoje gimusi mergina yra žinoma Filipinų aktorė, modelis, televizijos laidų vedėja, diplomuota kulinarė ir grožio srities meistrė. Filipinų grožio karaliene ji buvo išrinkta iš trečio karto – 2013-aisiais ji tapo pirmąja vicemis, o 2014-aisiais pateko į gražiausiųjų penkioliktuką.

Filipinų atstovė „Mis Visatos“ karūną iškovojo trečią kartą per 64-erius metus, kuomet rengiamas šis grožio konkursas. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ne tą nugalėtoją paskelbęs Steve'as Harvey merginų atsiprašė ir per pačią ceremoniją, ir po jos.

„Norėčiau iš visos širdies atsiprašyti „Mis Kolumbijos“ ir „Mis Filipinų“ už savo didžiulę klaidą. Jaučiuosi siaubingai“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė jis. ​

Vėliau merginų Steve'as Harvey atsiprašė ir asmeniškai.

Lietuva šiemet savo atstovės į šį konkursą nesiuntė. „Mis Lietuva“ konkurso pirmininkas verslininkas Benas Gudelis patikino, kad planuose – tik vienerių metų pauzė, tačiau kitais metais gražiausia Lietuvos mergina tikrai bus renkama.

Žmonės.lt primena, kad praėjusį savaitgalį buvo išrinkta ir kita grožio karalienė – Kinijoje vyko „Mis Pasaulis“ rinkimai, kuriuos šiemet laimėjo ispanė Mireia Lalaguna Roy.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai