„Mis Visatos“ dalyvės pasirodė be makiažo: įvertinkite natūralų jų grožį

Australijos atstovė Monika Radulovic su makiažu ir be jo / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-19 12:40
Besiruošdamos tokiam grožio konkursui kaip „Mis Visata“, merginos dažniausiai neriasi iš kailio ir kaip įmanydamos stengiasi dar labiau patobulinti savo išvaizdą: dirbtinis įdegis, priklijuojamos blakstienos, ryškus makiažas ir t.t. Tačiau šiemet pastebima priešinga tendencija.

Vis daugiau „Mis Visatos“ dalyvių pasirodo gerbėjams tokios, kokias jas sukūrė Dievas – be jokio makiažo, tačiau vis tiek nepaprastai gražios ir žavios.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Mis Visata“ dalyvės atvyko į Las Vegasą: varžytuvės dėl karūnos prasideda

Nemaža dalis merginų iš 80 pasaulio šalių, besiruošdamos „Mis Visatos“ finalui, savo socialinių tinklų paskyrose parodė savo tikrąjį veidą ir prisijungė prie akcijos #ConfidentlyBeautiful.

Žmonės.lt primena, kad „Mis Visatos“ finalas įvyks jau ateinantį savaitgalį. Mūsų šalies atstovės šįkart konkurse nėra – Lietuva šiemet padarė pertrauką ir nerinko savo grožio karalienės.

Jūsų dėmesiui – „Mis Visatos“ dalyvės be makiažo:

Remembering my last trip to New York at the Empire State Building feeling #confidentlybeautiful without any make-up ???????? #missuniverse

A photo posted by Ariadna Gutierrez Arevalo (@gutierrezary) on

Getting ready for the preliminary competition. ????????☺ #nomakeupselfie #confidentlybeautiful #missuniverse #missuniverso

A photo posted by Paola Nunez Valdez (@paolanunezv) on

 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai