„Mis Visata“ Olivia Culpo išsiskyrė su sportininku Timu Tebow dėl jo duotų skaistybės įžadų

Olivia Culpo ir Timas Tebow / „Instagram“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-13 17:41
Buvusi „Mis Visata“ Olivia Culpo (23 m.) po vos dviejų mėnesių draugystės paliko amerikietiškojo futbolo žaidėją Timą Tebow (28 m.), mat jai jų santykiuose pernelyg trūko sekso, rašo „Us Weekly“.

2012-aisiais gražiausia visatos mergina išrinkta Olivia Culpo ir Timas Tebow susipažino rugsėjį per bendrus draugus. Jiedu iš karto pajuto simpatiją vienas kitam ir pradėjo susitikinėti.

Tačiau vos užsimezgusiems santykiams buvo lemta labai greitai žlugti, mat T.Tebow yra atsidavęs katalikas ir griežtai laikosi įsitikinimo neturėti intymių santykių iki vestuvių. Liberalių pažiūrų gražuolei jos naujojo vaikino skaistybės įžadai pasirodė pernelyg didele kliūtimi jų santykiams, tad ji inicijavo skyrybas.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

„Jis buvo labai ją įsimylėjęs, siųsdavo meilės laiškus ir mielus raštelius, – „New York Daily News“ sakė vienas šaltinis. – Bet ji nusprendė išsiskirti su juo, nes negalėjo susitaikyti su jo įžadais. Jis vis dar bando ją susigrąžinti, bet ji tiesiog negali susitaikyti su tuo sekso reikalu. Matyt jis neperkalbamas tuo klausimu.“​

Žmonės.lt primena, kad birželį Olivia Culpo po dvejų metų draugystės išsiskyrė su dainininku Nicku Jonu.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai