„Mis Visata“ dalyvė Patricija Belousova Rusijos sportinių šokių čempionate iškovojo pirmą vietą

Patricija Belousova ir Sergejus Konovaltsevas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-07 15:09
Konkurse „Mis Visata“ Lietuvai atstovavusi gražuolė Patricija Belousova gali pasigirti daugybe sportinių šokių apdovanojimų, o per Velykas savo trofėjų sąrašą papildė dar vienu – kartu su partneriu Sergejumi Konovalcevu laimėjo Rusijos standartinių šokių čempionatą. „Esu Rusijos čempionė“, – džiaugiasi P.Belousova. Kadangi laimėjo, dabar Rusijos garbę gins Pasaulio čempionate.

Savaitgalį P.Belousova, kuri yra daugkartinė Lietuvos sportinių šokių vicečempionė, Vokietijos sportinių šokių vicečempionė bei Pasaulio sportinių šokių čempionato finalininkė, laimėjo prestižinį apdovanojimą.

„Rusijos čempionate tapome čempionais tarp profesionalų, – Žmonės.lt pasakojo P.Belousova. – Tai buvo šou tipo varžybos, mes atlikome vieną šokį. Jį mums pastatė žinomas Rusijoje choreografas Arsenas Agamalianas. Šokome pagal rusišką dainą „Pelenai“, šokiu parodėme meilę, aistrą, santykius tarp vyro ir moters.“

 
Кубок Губернатора Челябинской области по танцевальному спорту

Кубок Губернатора Челябинской области. Сергей Коновальцев и Патриция Белоусова

Posted by Nina Amolini on Monday, April 6, 2015

Varžybose su partneriu S.Konovalcevu P.Belousova pasirodė pirmąkart, o poros įvertinimai kalba patys už save. „Tai buvo mūsų poros debiutas, tarsi prisistatymas. Mano partneris yra labai tituluotas šokėjas. Visą gyvenimą jis šoko su savo sese... Todėl visiems buvo įdomu, su kuo gi jis šoks šįsyk. Mūsų pasirodymas visiems labai patiko, visi teisėjai mūsų porą labai palaikė“, – Žmonės.lt pasakojo P.Belousova. 

Be abejonės, gražuolė trokšte troško nugalėti čempionate. Dėl to daug dirbo, stengėsi, repetavo. Pastangos atsipirko: P.Belousova buvo įvertinta. „Gavome medalius, taurę, piniginį prizą, du lėktuvo bilietus kelionei bei visokių smulkmenų. Dar gavau dvi gėlių puokštes – nuo organizatorių ir nuo žinomo ledo ritulio trenerio“, – džiaugiasi gražuolė. 

Rusijoje šokius repetuojanti, todėl ten dažnai besisvečiuojanti P.Belousova iškart po konkurso patraukė į Lietuvą, kur šeima laukė prie padengto Velykų stalo. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai