„Mis Pasaulis“ prieš „Mis Visatą“: išrinkite, kuri gražesnė

„Mis Pasaulis“ ispanė Mireia Lalaguna Royo ir „Mis Visata“ filipinietė Pia Alonzo Wurtzbach / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-22 17:11
Praėjusį savaitgalį buvo išrinktos net dvi grožio karalienės: šeštadienį Kinijoje buvo karūnuota naujoji „Mis Pasaulis“, o sekmadienį Las Vegase – „Mis Visata“.

Šeštadienį grožio konkurse „Mis Pasaulis“ triumfavo 23-ejų metų ispanė Mireia Lalaguna Royo, o sekmadienio vakarą „Mis Visatos“ titulą ir karūną pelnė 26-erių metų filipinietė Pia Alonzo Wurtzbach.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Mis Visatos“ dalyvės pasirodė be makiažo: įvertinkite natūralų jų grožį

Tiesa, filipinietės triumfo akimirka buvo kiek aptemdyta dėl apmaudžios ceremonijos vedėjo klaidos – nugalėtoja jis iš pradžių paskelbė kitą merginą, kolumbietę Ariadną Gutierrez. Vos kelias akimirkas pasidžiaugusi karūna kolumbietė turėjo perleisti ją tikrajai nugalėtojai Piai Alonzo Wurtzbach, kuri jau buvo susitaikiusi su pralaimėjimu ir negalėjo patikėti, kad vis tik ji tapo naująja „Mis Visata“.

Žmonės.lt primena, kad nė viename iš šių tarptautinių grožio konkursų Lietuvos atstovė nedalyvavo – šiemet iš viso nebuvo renkama „Mis Lietuva“.

Kuri iš praėjusį savaitgalį išrinktų grožio karalienių jums gražesnė – ispanė ar filipinietė? Kviečiame išreikšti savo nuomonę apklausoje ir komentaruose:

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai