Mis Lietuva Rūta Mazurevičiūtė užuot ilsėjusis pirmąjį vasaros mėnesį praleido „Summer Law School“ mokymuose

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / Ramūno Tangurio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-29 18:00
Tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė griauna mitus apie „tuštutes“ gražuoles, kurios svajoja tik užsidėti „Mis Lietuva“ karūną ir daugiau nieko nebeveikti.

„Mis Lietuva 2013“ titulas Rūtai – tik vienas iš jos laimėjimų, mat šviesiaplaukė ne tik yra Krašto apsaugos savanorė, bet ir labai atsakingai žiūri į savo mokslus Vytauto Didžiojo universitete, kuriame jau ketvirtus metus studijuoja teisę.

Nuo rugsėjo R.Mazurevičiūtė kibs į mokslus jau paskutinius metus – penkeri studijų metai merginai bus vainikuoti teisės magistro diplomu.

Ramūno Tangurio nuotr.
Ramūno Tangurio nuotr.

„Pasibaigus egzaminams vasarą  visada stengdavausi pailsėti, užsiimti kokia nors veikla, padirbėti – manau, taip elgiasi dauguma studentų. Tačiau šiemet norėjau, kad vasara praeitų  naudingiau, todėl pasinaudojau universiteto siūloma programa „Texas Tech University“ sertifikatui gauti“, – portalui Žmonės.lt apie apsisprendimą gilinti žinias pasakojo Rūta.

Ramūno Tangurio nuotr.
Ramūno Tangurio nuotr.

Nuo gegužės 26 iki birželio 20 dienos vyko „Summer Law School“ mokymai, kuriuose studentai galėjo gilintis į ES konkurencijos teisę, tarptautinę viešąją teisę, tarptautinę aplinkosaugos teisę ir teisinę aplinką pereinamosios ekonomikos šalyse.

R.Mazurevičiūtė pasidžiaugė, kad dėstyti atvyko kompetentingi savo srities žinovai iš tokių mokymosi įstaigų kaip „Harvard Law School“, „University of Texas at Dallas“, „University of Pittsburgh“. Kartu su Rūta mokėsi ir studentai, atvykę iš Amerikos.

„Mokslas į šią vasaros mokyklą kainuoja 5000 dolerių, tačiau Vytauto Didžiojo universitetas suteikia galimybę 30-čiai laimingųjų studijuoti nemokamai. Džiaugiuosi, kad  patekau į šią grupę. Tai buvo nepakartojama patirtis: papildžiau savo teisinių žinių bagažą bei pagilinau anglų  kalbos įgūdžius bendraudama su užsieniečiais. Nors paskaitos kiekvieną dieną trukdavo nuo 15.30 iki 20.40 val., praleisto laiko tikrai nesigailiu, nes jei tik yra galimybė, siūlau kiekvienam pasinaudoti likimo suteiktomis dovanomis“, – šypsojosi R.Mazurevičiūtė.

Ramūno Tangurio nuotr.
Ramūno Tangurio nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai