„Mis Lietuva 2014“ dalyvės Gabrielės Gutauskaitės drama: lūžo nosis, kojas supjaustė stiklai

Gabrielė Gutauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-05 12:14
Konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalo dalyvių dvyliktuke – kardinalios permainos. Dvi merginos neteko galimybės tęsti tolimesnės kovos dėl grožio karūnos ir dalyvauti didžiajame konkurso finale. Dar viena stipriai susižalojo, tamsoje atsitrenkusi į vitrininį stiklą.

Viena ekscentriškiausių konkurso „Mis Lietuva 2014“ dalyvių – Gabrielė Gutauskaitė, praėjus vos kelioms dienoms po atrankos, patyrė skaudžią nelaimę.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Viskas nutiko netikėtai. Buvo tamsu, eidama į pastatą nepastebėjau, kad ten buvo stiklinė vitrina ir išdaužiau ją… Pamatyti to stiklo buvo neįmanoma, nes nebuvo pažymėtas jokiais skiriamaisiais ženklais, kaip to reikalauja taisyklės. Į įvykio vietą atvyko du greitosios pagalbos ekipažai ir po kelių akimirkų jau gulėjau ant operacinio stalo. Man lūžo nosis, veidą nusėjo mėlynės, o kojas stiklai taip supjaustė, kad sudėjus visus esančius randus, jie užima net 60 centimetrų ilgį“, – pasakoja G.Gutauskaitė.

Žmonės.lt žiniomis, nelaimė įvyko kaimo turizmo sodyboje, Kaišiadorių rajone. Gabrielė tvirtina, tamsoje įpuolusi į nepažymėtą vitrininį stiklą.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Mergina yra dirbusi  fotomodeliu su Roberto Cavalli, Ralph Lauren, Jimmy Choo ir kitais pasaulyje garsiais mados namais. Tačiau dabar Gabrielė nėra įsitikinusi ar tokia pati sėkmė jos laukia ir ateityje.

Gabrielė nuolat konsultuojasi su medikais, kaip randus gydyti efektyviausiai. Ji tiki, kad iki konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalo, kuris vyks rugsėjį, randus pavyks išgydyti maksimaliai, tačiau ar neteks kojų maskuoti visą likusį gyvenimą, garantuoti niekas negali.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Veidą nusėjo mėlynės, o kojas stiklai taip supjaustė, kad sudėjus visus esančius randus, jie užima net 60 centimetrų ilgį.

„Mis Lietuva“ finale dalyvausiu iš principo, nes po nelaimingo atsitikimo girdėjau daug komentarų, kad nebegalėsiu konkuruoti su kitomis merginomis... Žaizdos gyja, tačiau nuo randų gelbėtų tik plastinės operacijos. Esu „labai dėkinga“ „Roko sodybai“, kuri imdama didžiulius pinigus už nuomą, taupo įsistatydama saugumo reikalavimų neatitinkančius stiklus“, – portalui Žmonės.lt sakė Gabrielė.

Mergina tikisi žalos atlyginimo. „Planuojam kreiptis į teismą, ieškome advokato, bet visa tai –  kai bus išimtos siūlės, nes kol kas mano judėjimo galimybės ribotos“, – Žmonės.lt sakė G.Gutauskaitė.

„Situacija tikrai nemaloni – nei mums, nei merginai, visgi sužalotas kūnas. Iki šiol pas mus nebuvo tokio atvejo, kad žmogus trenktųsi ir išdaužtų stiklą. Yra buvę, kad jį įskelia, bet su kokiu nors daiktu, kai vakarėlis įsisiūbuoja... Nežinau, kaip įvyko tokia situacija, mat vienos kameros stiklas turi rėmą, iš vienos pusės jis baltas, iš kitos – rudas, ant įėjimo šalia to vitrininio stiklo yra lentelė. Mes – ne auklės, kai žmonės švenčia, nesėdim kartu su jais ir nežiūrim“, – portalui Žmonės.lt situaciją komentavo „Roko sodybos“ savininkė, nepanorusi viešinti savo pavardės.

Pasiteiravus, ar ji žinanti, kad nukentėjusioji ketina kreiptis dėl žalos atlyginimo, moteris teigė, kad tegu visą situaciją aiškinasi atsakingi asmenys, bet sodyba atsakomybės už įvykusią nelaimę neprisiima.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Dvi dalyvės pasitraukė iš tolesnės kovos

Į konkurso finalą patekusiai klaipėdietei Nedai Šerniūtei kelias karūnos link užkirstas. Mergina negalėjo sutramdyti ašarų sužinojusi, kad „Modilinos“ agentūra, su kuria ji dirba, uždraudė siekti gražiausios lietuvaitės titulo. Dėl merginos susikrimto ir „Mis Lietuva 2014“ atrankos komisijos nariai, mat Neda buvo viena jų favoričių. Nors N.Šerniūtė iš pradžių dar tikino mėginsianti suderinti darbą modelių agentūroje ir dalyvavimą grožio konkurse, deja, jau kitą dieną po atrankos išvyko dirbti į užsienį.

N.Šerniūtės vietą tarp finalininkių užėmė „Mis Aukštaitija 2014“ pirmoji vicemis Simona Povilavičiūtė. „Manau, kad prieš kitas merginas turiu šiokį tokį pranašumą. Jau dalyvavau grožio konkurse ir jį laimėjau. Manau, kad patirtis yra didelis pliusas konkuruojant su kitomis merginomis. Tikiu, kad galiu būti geriausia ir sieksiu tai įrodyti“, – savo privalumus prieš konkurentes įvardina  dvidešimt ketverių S. Povilavičiūtė.

Taip pat grožio konkursą paliko dėmesį mėgstanti 23 metų Ineta Rimkutė. Praėjusi atranką mergina  vėliau persigalvojo ir atsisakė planų dalyvauti finale dėl asmeninių problemų, kurių viešai atskleisti nepanoro. Vietoj jos karūnos sieks dvidešimtmetė Greta Malakauskaitė. Merginą dar per atranką komisija buvo išrinkusi kaip tryliktą pretendentę, kuri prie finalinio dvyliktuko prisijungtų iš konkurso pasitraukus kuriai nors dalyvei, kas ir nutiko.  

Visos finalininkės jau dalyvavo pirmoje fotosesijoje „Pix studijoje“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai