„Mis Lietuva 2014“ atranka: gražuolių koziriai – iškalba, charizma ir tobula figūra

Atrankos akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-18 12:17
Penktadienį Vilniuje esančio klubo „Pabo Latino“ kiemelyje vyksta atranka į grožio konkursą „Mis Lietuva 2014“, kurioje susirungė beveik nei pusšimtis gražuolių iš visos Lietuvos. Merginų išvaizdą atrankoje vertina ekspertų komisija, kuri išrinks dvylika gražiausiųjų, dalyvausiančių atrankos finale.

Būrys gražuolių „Pabo Latino“ kiemelyje susitiko penktadienio rytą, čia nervingai laukė išbandymo: profesionalių komisijos narių – modelių Simonos Starkutės, Kristinos Tučkutės, Eglės Grėbliauskaitės-Tursienės, buvusios manekenės Eglės Žiūkaitės ir verslininko Beno Gudelio – vertinimų.

Atranka vyko trimis etapais: visų pirma komisijos nariai įvertino merginų išvaizdą ir nusprendė, kurios gali keliauti toliau, vėliau tikrino merginų iškalbą ir charizmą – pabendravo su kiekviena asmeniškai – ir, galų gale, įvertino bikinius apsivilkusių merginų figūras. 

Iš viso atrankoje penktadienį dalyvavo 48 gražuolės iš visos Lietuvos, iš jų komisija atrinks 12 pačių gražiausiųjų – jos pateks į konkurso finalą. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Mis Lietuva 2014“ nugalėtojos atstovaus Lietuvai pasauliniuose grožio konkursuose „Miss World 2014“ ir „Miss Universe 2014“. „Lietuvos ryto“ televizijos organizuojamas grožio konkurso finalas vyks rugsėjo mėnesį. 

Lygiavertės varžovės

Bendraudamos su Žmonės.lt atrankos dalyvės neslėpė jaudulio, tačiau visos it viena pripažino: laimėti čia atėjo kiekviena. 

Štai 19-metė Elinga iš Plungės neslepia: ji čia atėjo nugalėti, o pagrindinis jos koziris – mėlynos akys ir plati šypsena. Į atranką plungiškė atėjo puoselėdama kilnius tikslus: „Manau, kad tituluotos gražuolės atkreipia žmonių dėmesį, taigi sulaukusi jo norėčiau prabilti apie patyčias: jų neturi būti.“ Komisijos narių Elinga tikino nebijanti, o jei taptų „Mis Lietuva“ ir atstovautų Lietuvai tarptautiniuose grožio konkursuose, sulauktų sėkmės.  

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Dalyvauti atrankoje 18-metei vilnietei Editai pasiūlė draugas – įtikino užpildyti anketą. „Anksčiau dar laukdama pilnametystės svajodavau čia dalyvauti. Dabar ryžausi“, – Žmonės.lt sakė mergina. Edita neslėpė: visos atrankoje dalyvaujančios merginos jai atrodo itin gražios, taigi ir šansai visų vienodi, bet pirmauti jai labai norėtųsi. 

Ką Edita laiko savo privalumais? „Esu nestandartinio sudėjimo, priešingai nei kitos, turinčios tobulą figūrą. Turiu moteriškų apvalumų – gal jie man pagelbės? Mane labai palaiko tėvai, visi aplinkiniai“, – džiaugiasi ji. Sako, atrankoje dalyvauja tam, kad pasaulis ją pamatytų, pati išbandytų šį tą naujo ir įsilietų į mados ir grožio industriją. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

21-erių Agnė iš Klaipėdos atrankoje dalyvavo pirmąkart, savo šansus vertino itin palankiai. „Manau, dalyvaujant atrankoje svarbiausias yra pasitikėjimas savimi, vidinė stiprybė, talentai ir charizma. Tai – išorinio ir vidinio grožio derinys“, – sakė Agnė. 

Tapti „Mis Lietuva“ ji nori tam, kad sulauktų pripažinimo. „Atstovavimas Lietuvai man – labai svarbu. Noriu ją reprezentuoti iš geriausios pusės ir tikiu, kad galiu laimėti. Nors tarptautiniuose grožio konkursuose mums nesiseka, nereikia nustoti bandyti“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Panašiai svarstė ir 19-metė vilnietė Patricija. Pagrindiniais savo privalumais eleganciją ir charizmą laikanti gražuolė tikino atrankoje pasirodžiusi siekdama naujų potyrių: „Čia noriu įgauti naujos patirties, įgyti pasitikėjimo savimi. Mano šeima, artimieji labai džiaugiasi, kad čia dalyvauju. Kiekviena mergina čia dalyvauja tam, kad parodytų, kokia graži, protinga ir drąsi yra.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai