„Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė atskleidė, kas svarbiausia kuriant makiažą

Agnė Kavaliauskaitė / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Itin intensyviai šią vasarą leidžianti „Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė kasdien laiko skiria ne tik darbui, bet ir grožio procedūroms.

„Pasirūpinti savimi išmokau iš draugių. Jos iki šiol yra vienos geriausių mano patarėjų“, - su šypsena sakė tituluota gražuolė.

A.Kavaliauskaitė neslepia – blakstienų tušą ir skaistalus į rankas ji paėmė vėliau už savo bendramoksles – tik dešimtoje klasėje susiruošusi į draugės gimtadienį. Tačiau labai greitai įsitikino, jog svarbu ne tik mokėti pasidažyti, bet ir naudoti kokybiškas grožio priemones.

„Oi kiek istorijų yra buvę! Turbūt ne viena mergina yra patyrusi, ką reiškia, kai procedūrai pasirenki netinkamo atspalvio pudrą... Arba gražiniesi esant prastam apšvietimui... Kai supranti, kas nutiko, tuomet neabejoji – geriau buvo iš namų išeiti nepraleidus prie veidrodžio nė akimirkos!“, - su šypsena sakė A. Kavaliauskaitė.

Neseniai ji dalyvavo fotosesijoje, skirtoje pristatyti ypatingą naujieną Lietuvoje – dekoratyvinę itališką kosmetiką NOUBA. Didelę patirtį pozavimo prieš foto objektyvą turinti gražuolė pasakojo nusistebėjusi tuo, jog anksti ryte jai padarytas ryškokas makiažas lygiai taip pat puikiai atrodė ir vakare.

Kasdien A. Kavaliauskaitė naudoja kreminę pudrą, antakių šešėlius bei blakstienų tušą. Be pastarojo ji sako vargu ar įsivaizduojanti savo kasdienybę. Tuo tarpu rečiausiai „Mis Lietuva 2014“ lūpdažiu ryškina lūpas. Jai priimtinesnės lūpas tiesiog drėkinančios, bespalvės priemonės. Ji sako iškart atkreipusi dėmesį į novatorišką itališką lūpų blizgesį, atstojantį matinius dažus bei galintį pakeisti putlumo įspūdį sukuriantį pieštuką.

„NOUBA garsėja ikoniškomis ir universaliomis makiažo priemonėmis. Tarkim, pudros net nebūtina fiksuoti – ji puikiai išsilaiko, o biri pudra „la terra“ suteikia įdegio atspalvį“, - pasakojo A. Kavaliauskaitės grožiu per fotosesiją pasirūpinusi visažistė Ieva Dasčiorė.

Fotosesijoje taip pat dalyvavęs profesionalus modelis Vaida Baužaitė patikino, kad NOUBA, kurios bus galima rasti tik „Kristiana“ parduotuvėse, išskirtinumas - tai prabangios-keptos tekstūros ir platus spalvų pasirinkimas.

„Ne vienerius metus dirbau modeliu Milane, fotografavausi lietuviškiems žurnalams ir demonstravau tiek užsienio, tiek lietuvių dizainerių kolekcijas. Jų metu tekdavo išbandyti įvairiausias makiažo priemones, kurias kai kada norėdavosi įsigyti ir naudoti. Deja, dauguma jų galėdavo nusipirkti tik profesionalai arba kosmetika būdavo tinkama tik šou ar fotosesijoms“, - pasakojo pašnekovė.

Pasitaikydavo, anot jos, jog kartais makiažą tiesiog norėdavosi kuo greičiau nusiplauti, nes atrodydavo, kad veido odą slegia „tona" dekoratyvinės kosmetikos.

„Šioje fotosesijai akių pieštukas puikiai tiko pabrėžti lūpų kontūrą, o lūpų dažais paryškino apatinį akių voką. Į Lietuvą atkeliaujančių itališkų priemonių daugiafunkciškumas tikrai palengvina kosmetinės turinį“, - patikino V. Baužaitė.

Ją žavi ir plati įvairios paskirties kosmetikos priemonių spalvų paletė. Pasak V. Baužaitės, dažnai norisi ne tik pasimėgauti ryškiaspalviais akių vokų šešėliais ar lūpų dažais, bet ir turėti galimybę eksperimentuoti su pudra, makiažo pagrindu, skaistalais.

„Galima daug skirtingų įvaizdžių sau sukurti kaskart vis „pažaidžiant“ su, tarkim, lūpų blizgesiu. Tam, kad pasikeistume, dažniausiai reikia labai nedaug“, - neabejojo I. Dasčiorė.

Skaitykite daugiau