„Mis Lietuva 2013“ Rūta Mazurevičiūtė fotofestivalyje tapo nuotaka: „Tai turbūt daugelio merginų svajonė“

Rūta Mazurevičiūtė / Eglės Sabaliauskaitės nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2014-03-05 12:07
Kovo 2-ąją „Litexpo“ parodų rūmuose triumfavo fotoaparatų blykstės – juose vyko fotofestivalis „Snap“. Jo žvaigžde tapo tituluota gražuolė, „Mis Lietuva 2013“ Rūta Mazurevičiūtė, kuriai teko labai moteriškas vaidmuo – būti nuotaka ir leisti savo grožį atskleisti skirtingiems fotografams.

„Pabūti nuotakos vaidmeny – vienas smagumas, repeticija niekada nekenkia (šypsosi). Be to, tai, tikriausiai, daugelio merginų svajonė – pasipuošti balta stilinga suknia. Juolab, kad tokiame amplua teko būti pirmą kartą, jei neskaičiuosim gilios jaunystės „fotosesijų“, kai būdama septynerių iš užuolaidų pasidarydavau  nuometą, klaipydavau mamos aukštakulnius ir padarydavau tvarką kosmetinėje“, – portalui Žmonės.lt pasakojo R.Mazurevičiūtė.

Merginos teigimu, ji pasisėmė daug geros energijos, unikalios patirties ir, žinoma, galėjo pasigrožėti fotografų rezultatais – puikiomis nuotraukomis. Kiekvienas iš jų Rūtos grožį ir moteriškumą atskleidė iš savo pusės, todėl ji galėjo įvertinti skirtingas interpretacijas.

Anot R.Mazurevičiūtės, renginys jai labai patiko, o pozavimas prieš objektyvą nevargino. Mergina pasidžiaugė, kad tokios fotosesijos suteikia galimybę pamatyti profesionalų darbą, su jais pabendrauti, pasisemti idėjų.

Thomo Andrijausko nuotr.
Thomo Andrijausko nuotr.

 „Renginys labai patiko, nes daugybę dalykų patyriau pirmąkart. Paprastai fotografams pozuodavau viena arba su gerai pažįstamais žmonėmis. Esu pozavusi dar iki „Mis Lietuva“ konkurso, tačiau tai būdavo daugiau mėgėjiški bandymai. Po konkurso fotosesijos tapo gana dažnos, tačiau kiekviena savita, nes tenka bendrauti su fotografais-menininkais, o tai labai įdomūs, kūrybingi, originalių, modernių idėjų turintys žmonės. Su jais įdomu, nes kaskart pamatai save kitaip, mažiau patiri baimės prieš objektyvą“, – pasakojo Rūta.

Žmonės.lt kviečia įvertinti fotografų darbą ir paganyti akis po nuotraukas, kuriose R.Mazurevičiūtė pozavo kaip nuotaka.

Thomo Andrijausko nuotr.
Thomo Andrijausko nuotr.
 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai