Mis Lietuva Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė apdovanota už nepriekaištingą tarnybą kariuomenėje

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-22 14:30
Penktadienį Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko renginys, skirtas 95-mečio kariuomenės atkūrimo dienos progai. Jo metu buvo išdalinti apdovanojimai Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kariams, o vieną iš jų gavo tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė.

„Man apdovanojimas buvo skirtas už pavyzdingą, nepriekaištingą tarnybą, sumanų pareigų vykdymą, profesionalumą bei kario vardo puoselėjimą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo R.E.Mazurevičiūtė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Tai nėra pirmas tituluotos gražuolės apdovanojimas kariuomenėje. Vieną teko gauti jau praėjusiais metais, tačiau šio apdovanojimo Rūta nesitikėjo.

„Šiandien buvau labai nustebinta. Visada yra gera būti pastebėtai ir įvertintai, bet manau, kad už viską esu dėkinga žmonėms, kuriuos sutikau savo gyvenime ir kurie mane ugdė. Vienas iš jų – mano vadas Arvydas Savickas, kuris padėjo susiformuoti mano asmenybei. Labai vertinu jo pastabas ir pamokas. Taip pat ir kitų instruktorių, kurie nuolatos buvo kartu su manimi ir kitais kariais per pratybas ir atsiskaitymus“, – apdovanojimu džiaugėsi KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės 204 kuopos karė savanorė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai