Mirusio „The Cars“ lyderio Rico Ocaseko žmona Paulina Porizkova: „Esame sukrėsti tokios netikėtos netekties“

Ricas Ocasekas ir Paulina Porizkova/ Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-17 14:31
Sekmadienį mirė amerikiečių roko grupės „The Cars“ lyderis Ricas Ocasekas. Muzikantui buvo 75-eri. R. Ocaseko kūnas rastas jo namuose Niujorke, Manhetene. Jį gulinti be gyvybės ženklų savo namuose rado jo buvusi žmona modelis Paulina Porizkova.

R. Ocaseko mirties priežastis kol kas nėra aiški. Vyksta tyrimas.

Praėjus kiek daugiau nei parai po mirusio vyro mirties socialiniame tinkle prakalbo pati Paulina. Ji pranešė, kad buvęs vyras neseniai išgyveno operaciją, po kurios jėgas jam padėjo atgauti tiek ji, tiek du jų sūnūs Johnatanas ir Oliveris. Modelis gerbėjams ir artimiesiems dėkojo už rūpestį ir užuojautą.

„Ricas laiką leido namuose ir sveiko po operacijos. Mūsų sūnūs ir aš stengiamės visaip jam padėti ir pralinksminti – užsakinėjome į namus maistą, kartu žiūrėdavome televizorių. Kai sekmadienį jam atnešiau kavos radau jį miegantį. Paliečiau jo skruostus norėdama pažadinti. Tik tuomet supratau, kad naktį miegodamas, jis ramiai mus paliko. Mes dėkojame už meilę. Mes, jo šeima ir draugai, esame sukrėsti tokios netikėtos mirties, todėl norėtume privatumo ir laiko pagedėti“, – socialiniame tinkle rašė ji. 

Grupė „The Cars“ susikūrė 1976 metais, grupė išgarsėjo savo kūriniais „My Best Friend’s Girl,“ „Just What I Needed,“ „Shake It Up“, „Drive.“

R. Ocasekas ir P. Porizkova praeitą gegužę paskelbė apie savo skyrybas. Pora santuokoje pragyveno 28-erius metus. Tai – trečioji muzikanto santuoka.

Temos:

Mirtis

Naujausi straipsniai