Mirusio „Linkin Park“ vokalisto C. Benningtono bendražygis: „Tikiuosi, padėti tiems, kurie yra panašioje situacijoje“

„Linkin Park“ / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-15 11:33
Vienas iš „Linkin Park“ lyderių, dainininkas Mike Shinoda pristatė labai lauktą pilnametražį solo albumą Post Traumatic, kurį išleido „Warner Bros. Records“.

Gilus ir asmeniškas, 16 takelių albumas, iš karto po pasirodymo sulaukė pripažinimo ir ankstyvų pagyrų iš tokių leidinių ir žiniasklaidos priemonių kaip: NME, Variety, NPR, Billboard, Rolling Stone, Complex, The New York Times, The Los Angeles Times, taip pat Associated Press, jie skelbia: „Tai nepaprastai nuoširdus ir gilus albumas“. Shinoda šią vasarą surengs keletą solo pasirodymų, vieni iš jų Los Andžele, Niujorke, taip pat festivaliai Redinge, Lidse (JK) ir Summer Sonic festivalis Japonijoje. Daugiau datų bus paskelbta netrukus.

Per praėjusius mėnesius, kuomet anapilin iškeliavo „Linkin Park“ vokalistas Chester Bennington, Shinoda tam, kad išgyventų netekties sielvartą, pasinėrė į kūryba. Sausį jis pristatė trijų kūrinių nebaigtą albumą Post Traumatic EP, tačiau kūrybą tęsė toliau. Taip gimė pilnametražis Post Traumatic – atviras, atlikėjo pažeidžiamumą atskleidžiantis albumas. Tiesa, jis nėra vien apie sielvartą, tokia albumo pradžia. „Tai kelionė ne į sielvartą ir tamsą, o iš jų“, – sako Shinoda.

Post Traumatic – albumas, kuriame bendri darbai su: K.Flay, blackbear, Machine Gun Kelly, Deftones' Chino Moreno, ir grandson. Albume atsiskleidžia asmeniška Shinoda patirtis – netektis, tačiau ji klausytojui lengvai suprantama, dėka atlikėjo nuoširdumo ir atvirumo: „Aš tikiuosi, padėti tiems, kurie yra panašioje situacijoje, viliuosi, kad dabar jie nebesijaus tokie vieniši“. Kurdamas albumą, Shinoda išleido keletą kritikų pripažintų kūrinių, kurių vizualizacijas sukūrė pats.

Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai