Mirgos Gražinytės-Tylos tėvai per „Žmonės 2019“ ceremoniją išdavė jos troškimą: dirigentė tikisi, kad nereikės ilgai laukti

Dirigentė Mirga Gražinytė-Tyla „ŽMONĖS 2019“ apdovanojimuose pelnė Metų muzikos apdovanojimą, kurį atsiėmė jos tėvai/Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-19 17:15
Dirigentė Mirga Gražinytė-Tyla per penktadienį vykusius „Žmonės 2019“ apdovanojimus buvo įvertinta „Metų muzikos“ žmogaus kategorijoje. Už krypties rodymą pagerbtos moters tėvai publikai perskaitė įkvepiančius padėkos žodžius.

„Esame čia, nes Mirga yra dėl mūsų. Nepaisant, kad Mirga – rimtojo meno atstovė, bet rimtai mamai labai labai reikia fanų ir labai reikia palaikymo, nė kiek nemažiau, negu sporto pasaulio žmonėms. Labai kviečiame visus būti fanais, ne tik Mirgos, bet ir rimtosios muzikos, rimtosios scenos ir klasikinės, nes tai yra nepaprasti lobiai.“ – kalbėjo Mirgos Gražinytės-Tylos mama Sigutė Gražinienė.

Prie jos prisidėjo ir Mirgos tėtis Romualdas Gražinis. Jis priminė, kad kadaise būtent Operos ir baleto teatre jo dukra uždainavo konkurse „Dainų dainelė“. 1997 metais dirigentė atliko dainą „Gera būtų“.

Tėtis pasakojo, jog šiuo metu jo anūkui, Mirgos sūnui, jau keturi mėnesiai.

„Nepaprastas džiaugsmas ir didžiulė dovana“, – sakė Romualdas.

Ir netrukus pridėjo Mirgos padėkos žodžius už jai įteiktą apdovanojimą „Metų muzikos“ žmogaus kategorijoje.

„Nuoširdžiai dėkoju už garbingą įvertinimą. Ruošiu „Čiurlionio jūrą“ atlikimui. Atlikimui Anglijoje, šių metų vasario 16 dieną. Labai kviečiu visus atvažiuoti. Birmingemas! Prisimenu, Čiurlionio žodžius: „Žvalgykitės nuo aukštų bokštų. Svarstau, turbūt vidinių bokštų... Prisimenu ir garsaus festivalio direktorių, neseniai nustebinusį: „Žinoma! Žinoma girdėjau apie Čiurlionį. Puikūs jo darbai.

Labai tikiuosi, kad nereikės ilgai laukti, kol Vilniaus oro uostas bus pavadintas didžiausio mūsų kompozitoriaus ir dailininko vardu.

Svajoju, apie koncertų salę, kurios neregėjo ne tik Vilnius ir Lietuva, bet ir visas pabaltijys. Svajoju, kad visi svajotumėt be ribų, o susvajoję – uoliai pildytume. Tiesiog pildytume, įgyvendintume savo svajones, pamatytas besižvalgant nuo aukštų bokštų.“

Apdovanojimų
partneriai:

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama