Dirigentė Mirga Gražinytė-Tyla susilaukė kūdikio

Mirga Gražinytė-Tyla / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Apie tai, kad pasaulyje Lietuvos vardą garsinanti talentingoji Mirga Gražinytė-Tyla laukiasi pirmagimio, pirmąją pavasario dieną pranešė Birmingamo miesto simfoninio orkestro internetinis puslapis. Anot jų, vaikelio Mirga ir jos partneris turėjo sulaukti šių metų rugpjūčio mėnesį. Vaikelis gimė rugpjūčio 26 dieną.

„Dirigentė Mirga Gražinytė-Tyla ir jos partneris džiaugiasi galėdami pranešti, kad rugpjūčio pabaigoje tikisi sulaukti kūdikio. Mirga trumpam pasitrauks motinystės atostogų. Nuo liepos iki lapkričio vidurio“, – pranešus žinią apie kūdikį, tikino Birmingamo orkestro generalinis direktorius Stephenas Maddockas.


Mirga Gražinytė-Tyla / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kad Mirga susilaukė kūdikio pirmieji pranešė portalas alfa.lt. Jų teigimu, žinia apie dukrą pasidalijo jos mama Sigutė Gražinienė.

„Nuostabią 2018 metų rugpjūčio 26 dieną, sekmadienį, 11.11 val. tapau močiute. Dėkui brangiai dukrelei ir Dievuliui! Lekiu į naujas erdves...“ – feisbuko tinkle rašė S. Gražinienė.

Žmonės.lt primena, jog į Birmingamo miesto orkestrą Mirga pateko dar 2016 metais.

Orkestras pagarsėjęs tuo, kad pastebi ir įvertina jaunus talentus, tad ir tą kartą paskelbus, kas užėmė orkestro dirigento vietą, visas klasikinės muzikos pasaulis sužiuro į sėkmingą tarptautinę karjerą darančią lietuvę Mirgą Gražinytę-Tylą.

Skaitykite daugiau