Mirė žurnalo „Verslo klasė“ redaktorius Aurelijus Katkevičius

Aurelijus Katkevičius / BNS nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-12 19:52
Trečiadienį mirė žurnalo „Verslo klasė“ redaktorius Aurelijus Katkevičius. Apie tai Aurelijaus feisbuko paskyroje pranešė jo artimieji. Žinomam žurnalistui buvo 57 metai. Pastaruoju metu jis kovojo su liga.

Atsisveikinimas su Aurelijumi vyks rugpjūčio 14 d. nuo 9 iki 16 val. Olandų g. 22, Vilniaus laidojimo rūmuose, pirmojoje šarvojimo salėje. Urna išnešama 16 val., laidotuvės vyks Liepynės kapinėse. Apie tai feisbuke pranešė A.Katkevičiaus šeima.

1962 metais Kaišiadoryse gimęs A.Katkevičius baigė Vilniaus universiteto Filologijos fakultetą, 1990–1992 metais buvo Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininko Vytauto Landsbergio patarėjas, vėliau – žurnalo „Veidas“ vyriausiasis redaktorius.

Aurelijus Katkevičius buvo žinomas šalies žurnalistas, dienraščio „Verslo žinios“ leidžiamo žurnalo „Verslo klasė“ redaktorius, tinklaraštininkas, poliglotas, vienas pirmųjų ryšių su visuomene Lietuvoje specialistų.

Ilsėkis ramybėje, Raštininke.

Kartu su buvusiais kolegomis žurnalistais iš leidinio „Veidas“ buvo įkūręs ryšių su visuomene agentūrą „DDB&Co. ir Katkevičius“, prezidento rinkimų metu kūrė Rolando Pakso įvaizdį.

„Sunku įsivaizduoti, kad viešojoje erdvėje nebeturėsime tokio kalibro ne tik žurnalisto, bet ir intelektualo, ir net nėra, kas galėtų užpildyti atsiradusią spragą“, – BNS sakė „Verslo žinių“ vyriausiasis redaktorius Rolandas Barysas.

 Aurelijus Katkevičius / Luko Balandžio nuotr.
Aurelijus Katkevičius / Luko Balandžio nuotr.

„Bet vienas iš pozityvių dalykų – lieka jo darbai, lieka prisiminai, ir aš manau, kad svarbiausias dalykas yra tai, kad per ilgą žurnalisto karjerą jis užsiaugino ir jaunąją kartą, kuri tęs gilesnio pasaulio matymo darbus“, – kalbėdamas apie kolegą pabrėžė R.Barysas.

Atsisveikinimo žodžius Aurelijui Katkevičiui skyrė ir „Laisvės TV“ kolektyvas: „Iškeliavo ne tik mūsų komandos, bet ir ištikimų KATukų žiūrovų mylimas Aurelijus Katkevičius. Gerbiamą kolegą palydime pačiomis šviesiausiomis mintimis, prisimindami jo visada taktišką humoro jausmą, šviesų protą ir draugišką žmogiškumą. Siunčiame didžią užuojautą Aurelijaus šeimai – mes čia, kad ir ko prireiktų. Ilsėkis ramybėje, Raštininke.“

Naujausi straipsniai