Mirė žinoma Lietuvos virtuvės šefė, „barbekiu mama“ Halina Bovševič

Halina Bovševič / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-09 20:06
Mirė žinoma virtuvės šefė, „barbekiu mama“ vadinta Halina Bovševič. Moteris buvo puikiai žinoma kulinarijos srityje. Artimieji pranešė, kad Halina mirė nuo Covid-19 viruso komplikacijų.

Apie žinomos Lietuvos šefės mirtį socialiniuose tinkluose paskelbė jos artimieji ir kolegos.

„Šiandien kovą su Covid-19 pralaimėjo dar vienas puikus žmogus. Po kelias savaites trukusio mūšio, Halina šiandien prisijungė prie savo mamos, kuri šiam, kai kurių žmonių vis dar naiviai vadinamam paprastam gripui, pasidavė anksčiau“, – socialiniame tinkle „Facebook“ jautriais žodžiais dalijosi H.Bovševič artimoji.

Liūdna žinia pasidalijo ir Markučių bendruomenė. 

„Šiandien mus paliko mūsų visų mylima BBQ mama Halina Bovševič. Didelis ačiū jai už nuostabias šypsenas, puikias idėjas, nuotaikingas pamokėles. Nuoširdžiai užjaučiame šeimą ir artimuosius“, – rašoma bendruomenės puslapyje. Kartu pasidalinta ir Halinos gyvenimo akimirkomis.


Šiandien mus paliko mūsų visų mylima BBQ mom Halina Bowszewicz. Didelis ačiū jai už nuostabias šypsenas, puikias idėjas, nuotaikingas pamokėles. Nuoširdžiai užjaučiame šeimą ir artimuosius.

Posted by Markučių bendruomenė on 2021 m. gegužės 9 d., sekmadienis

Halina Bovševič buvo daugelio kulinarinių konkursų laureatė,  vadovavo kulinarijos studijai „BBQ Mom's Cooking Studio“. Taip pat buvo Lietuvos grilio kepėjų asociacijos prezidentė, žinoma šefe, sudalyvavusi ne viename žinomame projekte.

„YouTube“ kanale transliuotame projekte „Grilio kovos“ ji kartu su žinomais žmonėmis ruošdavo grilio patiekalus.


Halina Bovsevič / „KG Group“ nuotr.
Halina Bovsevič / „KG Group“ nuotr.

Artimieji praneša, kad velionė bus pašarvota Pamiškės g. 1, Pučkalaukyje, Nemenčinėje, gegužės 11 d. 10.30 val.

Mišios už velionės sielą vyks Nemenčinės bažnyčioje 14.30 val.

Naujausi straipsniai