Mirė televizijos ir muzikos legenda Davidas Cassidy

Davidas Cassidy / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-22 13:33
Lapkričio 21 d. užgeso buvusio paauglių dievaičio, aktoriaus ir dainininko Davido Cassidy gyvybė. 67-erių aktorius mirė po savaitės, praleistos ligoninėje.

„Su didžiu liūdesiu pranešame, kad mirė mūsų tėvas, mūsų dėdė, mūsų mylimas brolis Davidas Cassidy, – rašoma Cassidy šeimos išplatintame pranešime. – Davidas iškeliavo apsuptas tų, kuriuos jis mylėjo. Jis mirė laimingas ir išsilaisvindamas nuo skausmo, kuris jį taip ilgai kankino. Dėkojame už jūsų palaikymą, kurį jis jautė tiek daug metų.“

Ligoninėje Davidas Cassidy atsidūrė praėjusiį trečiadienį, sustojus funkcionuoti inkstams ir kepenims. Savaitgalį medikai garsenybės šeimą jau buvo nuteikę blogiausiam.

Savo šlovės metais, kai aštuntajame dešimtmetyje filmavosi televizijos šou „The Partridge Family“, Davidas Cassidy turėjo daugiau gerbėjų nei tokios muzikos legendos kaip Elvis Presley ar „The Beatles“. 1972-aisiais Davidas Cassidy nuogas pasirodė ant prestižinio muzikos žurnalo „Rolling Stone“ viršelio. Tiesa, nuotrauka buvo sąmoningai apkarpyta.

ROLLING STONE nuotr.
ROLLING STONE nuotr.

Vis dėlto Davidui Cassidy nepavyko išlaikyti sėkmės paukštės savo rankose, vyras paskendo alkoholyje. Policijos pareigūnai jį sustabdė vairuojantį išgėrus triskart. 2015-aisiais Davidas Cassidy kreipėsi į teismą, prašydamas paskelbti jį nemokiu. Šiandien garsenybės turtas vertinamas vos 500 tūkst. JAV dolerių.

Davidas Cassidy iš visų jėgų kabinosi į tai, kas jam brangiausia – muziką. Tačiau ir tai kėlė problemų. Šių metų vasarį dainininkas pamiršo dainos žodžius. Po siaubingo pasirodymo Davidas Cassidy prisipažino kenčiantis nuo demencijos. Ta pati liga kamavo jo mamą ir senelį.

„Dalelytė manęs visada žinojo, kad taip nutiks“, – tuomet atviravo Davidas Cassidy ir paskelbė nutraukiantis muzikinį turą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai