Mirė soul muzikos legenda Aretha Franklin

Aretha Franklin / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-16 17:38
Ketvirtadienį muzikos pasaulį sukrėtė liūdna žinia. Pranešama, kad kovą su vėžiu pralaimėjo žymioji atlikėja Aretha Franklin. Moters gyvybė užgeso, kai jai buvo 76-eri.

Aretha Franklin yra itin svarbi asmenybė muzikos istorijoje, jos dainos, tokios kaip „Respect“ ir „I Say A Little Prayer“ yra puikiai žinomos ir itin populiarios. 2015 metais jai atliekant kūrinį „You Make Me Feel Like) A Natural Woman“ ašarojo daugelis susirinkusiųjų, tarp jų buvo ir neseniai JAV prezidento kadenciją baigęs Barackas Obama.

Dar prieš kelias savaites pasirodė pranešimai, jog soul muzikos žvaigždė nuo vėžio gydoma Detroito ligoninėje. Gydytojų prognozės nežadėjo nieko gero.

Nuo 2011 metų sklido kalbos, jog moteriai buvo nustatytas kasos vėžys, tačiau pati Aretha Franklin nebuvo linkusi apie tai atvirauti. Paskelbusi apie norą nutraukti net 61-erius metus trukusią karjerą ir sulaukusi klausimų, kas gi nutiko, moteris tik pasakė: „Aš nesu tas žmogus, kuris daug kalba apie savo sveikatą. Daugelis žmonių gali kalbėti apie bet ką, jei tik jų kas nors klausosi, tačiau aš nesu tas žmogus. Tai nėra Aretha.“

Ir pridūrė: „Aš neprivalau niekam pasakoti apie savo sveikatą, išskyrus savo gydytojui."

Tiesa, vėliau Aretha prisipažino turinti rimtų sveikatos problemų. Dėl to, kad galėtų pereiti intensyvų chemoterapijos kursą, dainininkė turėjo numesti nemažai svorio. Buvo įdėta daug pastangų, jog Aretha pasveiktų, tačiau gydytojams jos gyvybės išgelbėti nepavyko.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai