Mirė serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ aktorė Mary Pat Gleason: gyvybę pasiglemžė vėžys

Mary Pat Gleason/ Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-05 08:04
Pranešama, kad birželio 2 d. nuo vėžio mirė televizijos ir kino projektų žvaigždė Mary Pat Gleason. Moteriai buvo 70 metų.

Skaudžią žinią patvirtino aktorės Mary Pat Gleason vadybininkas, pranešęs, kad moteris gyvybė užgeso antradienį.

Sužinojęs apie artimos kolegės netektį, rašytojas ir režisierius Ronas Fassleris savo socialinio tinklo Facebook paskyroje pagerbė Mary Pat Gleason atminimą.

Mary Pat Gleason/Socialinių tinklų nuotr.
Mary Pat Gleason/Socialinių tinklų nuotr.

„Mary Pat Gleason, vienas brangiausių ir maloniausių mano pažįstamų žmonių. Ji buvo kur kas daugiau nei nuostabi aktorė. Tuo pačiu ji buvo miela ir rūpestinga draugė, be kurios buvimo šalia ar besišypsančio veido sunku įsivaizduoti pasaulį. Mano širdis kenčia kartu su visais, kurie ją pažinojo ir mylėjo", – rašė R. Fassleris.

Mary Pat Gleason gimė Solt Leik Sičio mieste, Minesotoje,  tačiau paskutinius savo gyvenimo metus praleido Los Andžele, Kalifornijoje.

Mary Pat Gleason/Socialinių tinklų nuotr.
Mary Pat Gleason/Socialinių tinklų nuotr.

Mary per pastaruosius keturis dešimtmečius pasirodė daugybėje televizijos ir kino projektų.

Aktorė suvaidino populiariuose serialuose, tokiuose kaip „Nusivylusios namų šeimininkės„, „Seksas ir miestas“, „Begėdis„, „WTF 101“ ir kt.

Lietuvoje populiariame seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“ Mary įkūnijo pradinių klasių mokytoją Elenorą Butters. Ji mokė Lynetės Scavo dvynius, vėliau – Suzanos Delfino jaunėlį.

Temos:
Mirtis Aktualu

Naujausi straipsniai