Mirė serialo „Liežuvautoja“ aktorė Jan Maxwell

Jan Maxwell / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-12 10:55
Teatro ir televizijos aktorė Jan Maxwell mirė sulaukusi 61-erių. Penkiems Tony apdovanojimams nominuotos aktorės gyvybę sekmadienį pasiglemžė vėžys. Liūdną žinią patvirtino jos sūnus Williamas Maxwellas-Lunny.

Miuziklų mylėtojai Jan Maxwell pažinojo iš „Follies“, „Chitty Chitty Bang Bang“, „The Sound of Music“, „The City of Conversation“. Tuo tarpu televizijos serialų gerbėjai ją matė tokiuose populiariuose šou kaip „Geroji žmona“ ar „Liežuvautoja“. Pastarajame Jan Maxwell vaidino mokyklos direktorę.

Jan Maxwell gimė 1956 m. lapkričio 20 d. Šiaurės Dakotoje. Sulaukusi 16-os ji pradėjo vaidinti teatre. Studijuodama Moorhead valstybiniame universitete Jan Maxwell neapleido vaidybos, o baigusi mokslus iš karto persikėlė į Niujorką, kur siekė aktorės karjeros.

Sėkmės Jan Maxwell susilaukė kai jai sukako 41-eri. Po 25 karjeros metų aktorė pareiškė pasitraukianti. „Vaidmenys, kuriuos man siūlė buvo tiesiog... Aš dariau ir tą, ir aną. Nebenoriu daugiau to daryti. Manau, teatras gelbsti gyvenimus ir yra nuostabus. Tai tėra mano asmeninis pasirinkimas“, – apie nutrauktą karjerą 2015-aisiais kalbėjo Jan Maxwell.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai