Mirė serialo „Černobylis“ vienas pagrindinių aktorių Paulas Ritteris

Paulas Ritteris / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-06 14:26
Mirė aktorius Paulas Ritteris. Žiūrovams jis žinomas iš populiaraus HBO serialo „Černobylis“. Didžiosios Britanijos aktoriui tebuvo 54-eri, praneša „The Guardian“.

Pranešama, kad aktoriaus gyvybė užgeso dėl smegenų auglio.

Vyras mirė pirmadienį, savo namuose. Paskutinėmis gyvenimo akimirkomis šalia jo buvo šeima.

„Su dideliu liūdesiu galime patvirtinti, kad Paulas Ritteris mirė“, – pranešė jo agentas. „Jis ramiai mirė namuose, šalia esant žmonai Polly ir sūnums Frankui bei Noah. Jam buvo 54 metai, diagnozuotas smegenų auglys.“

„Paulas buvo išskirtinai talentingas aktorius, nepaprastai meistriškai atlikęs daug vaidmenų scenoje ir ekrane. Jis buvo protingas, malonus ir labai linksmas. Mums jo labai trūks.“

Aktorius labiausiai žinomas iš vaidmenų Hario Poterio ir Džeimso Bondo filmuose. Tačiau pastaruoju metu žiūrovai jį galėjo įsiminti ir iš populiariojo serialo „Černobylis“. P.Ritteris atliko vieną pagrindinių – Anatolijaus Djatlovo vaidmenį.

Aktorius Paulas Ritteris (dešinėje) seriale „Černobylis“ / „Scanpix“ nuotr.
Aktorius Paulas Ritteris (dešinėje) seriale „Černobylis“ / „Scanpix“ nuotr.

Černobylio atominės elektrinės vyriausiojo inžinieriaus pavaduotojas Anatolijus Djatlovas buvo pripažintas vienu iš jėgainės avarijos kaltininkų ir nuteistas dešimčiai metų kalėjimo.

A.Djatlovas neigė atsakomybę. Jis teigė, kad avarija įvyko dėl to, kad RBMK reaktorius neatitiko branduolinės saugos reikalavimų. Pagrindiniu katastrofos kaltininku jis laikė reaktoriaus kūrimo programos vadovą akademiką Anatolijų Aleksandrovą.

Naujausi straipsniai