Mirė „Seksas ir miestas“ žvaigždė Willie Garsonas: aktorius kovojo su sunkia liga

Willie Garsonas , Mario Cantone ir Sarah Jessica Parkes / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-22 07:53
Mirė filmo „Seksas ir miestas“ žvaigždė Willie Garsonas. Aktoriui buvo 57-eri, skelbia portalas „People“.

Pranešama, kad Willie Garsono gyvybė užgeso antradienio popietę. Anot užsienio žiniasklaidos, vyras sirgo kasos vėžiu.

Pasklidus žiniai apie aktoriaus mirtį socialiniuose tinkluose pasirodė jo ilgamečių kolegų užuojautos žodžiai. Aktorius Mario Cantone socialiniame tinkle „Instagram“ jautriai pagerbė kolegą ir teigė, jog žinia apie jo mirtį labai įskaudino.

„Neįsivaizdavau šalia savęs ryškesnio televizijos partnerio. Esu nusiminęs, tiesiog apimtas liūdesio. Per greitai išėjai. Buvai Dievo dovana. Ilsėkis... Aš tave myliu“, – rašė M.Cantone. Aktorius filme „Seksas ir miestas“ vaidino W.Garsono personažo sutuoktinį Anthony Marentino.

Mario Cantone, Sarah Jessica Parker ir Willie Garsonas / Scanpix nuotr.
Mario Cantone, Sarah Jessica Parker ir Willie Garsonas / Scanpix nuotr.

Itin jautriu įrašu antradienį pasidalijo ir Willie Garsono sūnus Nathenas. Jis tėtį vadino „kiečiausiu, juokingiausiu ir protingiausiu pažįstamu žmogumi“.

„Aš tave labai myliu, tėti. Ilsėkis ramybėje. Labai džiaugiuosi, kad galėjai su manimi pasidalinti visais savo nuotykiais ir galėjai tiek daug nuveikti. Aš visada tave mylėsiu, bet manau, kad tau laikas leistis į savo nuotykius. Tu visada būsi su manimi.

Willie Garsonas / „Vida Press“ nuotr.
Willie Garsonas / „Vida Press“ nuotr.

Myliu tave labiau, nei kada nors ir džiaugiuosi, kad dabar gali būti ramus. Tu visada buvai kiečiausias, juokingiausias ir protingiausias mano pažįstamas žmogus. Džiaugiuosi, kad pasidalinai savo meile. Niekada to nepamiršiu“, – pasidalijęs ir keletą kadrų su tėčiu rašė Nathenas.

Willie Garsonas ir Sarah Jessica Parker / „Scanpix“ nuotr.
Willie Garsonas ir Sarah Jessica Parker / „Scanpix“ nuotr.

Daugelis Willie Garsoną prisimena kaip serialo „Seksas ir miestas“ aktorių, vaidinusį Stanfordą Blatchą, geriausią Sarah Jessica Parker herojės Carrie Bradshaw draugą. Aktorius turėjo pasirodyti ir šiuo metu kuriamame „Seksas ir miestas“ istorijos tęsinyje.

Naujausi straipsniai