Mirė reperis Coolio: atlikėją pasaulyje išgarsino hitas „Gangsta's Paradise“

JAV reperis Coolio / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Mirė JAV reperis Coolio, kuris visame pasaulyje išgarsėjo dėl hito „Gangsta's Paradise“. Atlikėjui buvo 59-eri.

Reperio Coolio ilgametis vadybininkas Jarezas Posey sakė JAV žiniasklaidai, kad atlikėjas buvo rastas nereaguojantis ant vonios kambario grindų draugo namuose Los Andžele, kaip rašo BBC.

Coolio pradėjo kurti muziką aštuntajame dešimtmetyje, tačiau savo vietą hiphopo istorijoje jis įtvirtino 1995 m. įrašęs „Gangsta's Paradise“.

Tiksli trečiadienį įvykusios jo mirties priežastis dar neatskleista.

J.Posey sakė TMZ, kuris pirmasis pranešė šią žinią, kad medikai mano, jog jam galėjo sustoti širdis.

Coolio, kurio tikrasis vardas Artis Leonas Ivey jaunesnysis, pelnė „Grammy“ už dainą „Gangsta's Paradise“, kuri buvo įtraukta į filmo „Pavojingos mintys“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Michelle Pfeiffer, garso takelį.

Šis užburiantis kūrinys ir toliau yra plačiai klausomas, o jo oficialioje svetainėje skelbiama, kad ką tik perkopė milijardą transliacijų „Spotify“ svetainėje.

Per keturis dešimtmečius trukusią karjerą jis įrašė aštuonis studijinius albumus, pelnė Amerikos muzikos apdovanojimą ir tris MTV vaizdo muzikos apdovanojimus.

Kiti jo hitai: „Fantastic Voyage“, „Rollin' With My Homies“, „1, 2, 3, 4 (Sumpin' New)“ ir „Too Hot“.

Jis buvo aktyvus iki pat mirties – Coolio buvo įpusėjęs gastroles su kitomis 90-ųjų žvaigždėmis, tarp jų Vanilla Ice ir Young MC, o vos prieš kelias dienas jie koncertavo Teksase.

Reperis Coolio (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau