Mirė populiariųjų animacinių filmų „Simarono žirgas“ ir „Šrekas 2“ režisierius Kelly Asbury

Kelly Asbury / SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-28 16:04
Birželio 26 d., penktadienį, mirė garsus animacinių filmų režisierius Kelly Asbury, praneša „Daily Mail“. 60-ties metų vyras mirė nuo vėžio sukeltų komplikacijų.

Kelly Asbury buvo vienas labiausiai išpopuliarėjusių animacinių filmų režisierius. 2002 m. jis  pelnė „Academy Award“ apdovanojimą už animacinį filmą „Simarono žirgas“, o 2004 m. buvo  „Oskaru“ apdovanotas už animacinį filmą „Šrekas 2“.

Užsienio žiniasklaida praneša, kad iš Teksaso kilęs režisierius mirė penktadienio rytą, savo namuose Los Andžele. 60-ties metų sulaukęs Kelly Asbury mirė nuo vėžio sukeltų komplikacijų.

Kelly Asbury / Vida Press nuotr.
Kelly Asbury / Vida Press nuotr.

„Jis buvo vienas žaviausių ir mylimiausių žmonių animacinių filmų industrijoje“, – pasakojo jo atstovė spaudai Nancy Newhouse Porter.

 
Kelly Asbury taip pat prisidėjo prie kitų populiarių animacinių filmų, tokių kaip „Juodoji katė“ (1985), „Mažoji undinėlė“ (1989) ir „Gražuolė ir pabaisa“ (1991) siužetinių linijų.

Tiesa, talentingasis K. Asbury 1995 m. prisidėjo ir prie animacinio filmo Žaislų istorija“ dailės ir grafikos kūrimo. Vaikų pamiltas animacinis filmas tuo metu uždirbo net  373,6 mln. dolerių.

Temos:
Mirtis Aktualu

Naujausi straipsniai