Mirė politikas Rokas Žilinskas

Rokas Žilinskas / Algio Kriščiūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Birželio 6 d. užgeso buvusio žurnalisto, Seimo nario Roko Žilinsko gyvybė. Politikas mirė sulaukęs 44-erių. Tai portalui Žmonės.lt patvirtino Roko Žilinsko bičiuliai.

Gegužės pradžioje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Rokas Žilinskas į Vilniaus universiteto Santaros klinikas buvo paguldytas dėl plaučių uždegimo. Nors liga buvo sunki, Roko Žilinsko artimieji ilgai neprarado vilties.

„Rokas šiuo metu yra ligoninėje dėl rimtų sveikatos problemų. Jam stiprus plaučių uždegimas, kol kas bendrauti ir pats papasakoti apie savo būklę jis negali.

Roko artimieji labai prašo gerbti jų privatumą ir neklausinėti jų apie šią situaciją. Kai tik Rokas pasveiks, jis pats viską papasakos. Tad kol kas visi nuoširdžiai palinkėkime Rokui stiprybės ir kuo greičiau pasveikti!“ – gegužės viduryje feisbuke viešai parašė gera Roko Žilinsko bičiulė, žurnalistė Daiva Žeimytė.

Daiva Žeimytė ir Rokas Žilinskas / Viganto Ovadnevo nuotr.

Vis dėlto Roko Žilinsko būklė ne gerėjo, o tik blogėjo. Jam buvo sukelta dirbtinė koma.

Rokas Žilinskas plenariniuose posėdžiuose nedalyvavo nuo šių metų balandžio 20 dienos. Buvęs žurnalistas Seime dirbo nuo 2008-ųjų.

Rokas Žilinskas (42 nuotr.)
+36
Skaitykite daugiau