Mirė po infarkto lėktuve neatsigavusi „Žvaigždžių karų“ aktorė Carrie Fisher

Carrie Fisher su savo vaškine figūra „Madame Tussauds“ muziejuje / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-27 20:18
Prieš pat Kalėdas infarktą skrydžio metu patyrusi „Žvaigždžių karų“ aktorė Carrie Fisher neišgyveno – „People“ praneša, kad jos gyvybė gruodžio 27-ąją užgeso ligoninėje.

Labiausiai kaip princesė Lėja iš pirmųjų „Žvaigždžių karų“ dalių pažįstama aktorė mirė būdama 60 metų.

Žinią apie Carrie Fisher mirtį jos dukters Billie Lourd vardu išplatino atstovas spaudai:

„Su didžiu liūdesiu Billie Lourd patvirtina, kad jos mylima motina Carrie Fisher mirė šį rytą 8.55 val., – sakoma pranešime. – Ją mylėjo pasaulis ir jos bus giliai ilgimasi. Mūsų visa šeima dėkoja jums už jūsų mintis ir maldas.“

15min primena, kad Carrie Fisher gruodžio 23-iąją skrido iš Londono į Los Andželą ir lėktuve patyrė infarktą – vos lėktuvui nusileidus ji skubiai buvo išgabenta į ligoninę, kur buvo gydoma intensyviosios terapijos skyriuje.

Po poros dienų, gruodžio 26-ąją, aktorės motina, Holivudo legenda Debbie Reynolds pranešė, kad Carrie būklė – stabili.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Carrie Fisher visame pasaulyje išgarsėjo kaip princesė Lėja originaliojoje, 1977–1983 metų „Žvaigždžių karų“ trilogijoje, kuri tapo kultūriniu fenomenu. Ji vaidino ir naujausioje „Žvaigždžių karų“ dalyje „Žvaigždžių karai: galia nubunda“, išėjusioje 2015 metais.

Nuo ankstyvo amžiaus į Holivudo ekscesus pasinėrusi aktorė – kino žvaigždės Debbie Reynolds, kuri labiausiai garsėja vaidmeniu juostoje „Dainuojantys lietuje“, ir dainininko Eddie Fisherio ketverius metus trukusios santuokos vaisius.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai