Mirė serialo „Orange Is the New Black“ aktorė Kathryn Kates

Kathryn Kates ir Sarah Jessica Parker
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-01-26 19:53
Mirė garsi JAV aktorė Kathryn Kates, žinoma dėl vaidmenų serialuose „Orange Is the New Black“, „Seinfeld“ ir „Law & Order. Moteris mirė sulaukusi 73 metų.

K.Kates mirtį patvirtino jos atstovai „Headline Talent Agency“, teigdami, kad aktorė mirė šeštadienį nuo vėžio, Floridoje.

„Kathryn buvo mūsų kolegė daugelį metų, o praėjusiais metais su ja tapome dar artimesni, jai sužinojus, kad serga vežiu“, – sakoma „Headline Talent“ išplatintame pranešime.

„Ji visada buvo nepaprastai drąsi ir išmintinga, į kiekvieną vaidmenį žiūrėjo su didžiausia aistra. Jos labai trūks“, – rašoma toliau.

Kathryn Kates  / Socialinių tinklų nuotr.
Kathryn Kates / Socialinių tinklų nuotr.

The Sun skelbia, kad Kates buvo niujorkietė, kuri devintojo dešimtmečio pradžioje atliko keletą nedidelių vaidmenų, prieš pasirodant tokiose pagrindinėse programose kaip „Matlock“, „Thunder Alley“ ir „Seinfeld“.

Dešimtajame dešimtmetyje ir iki XXI amžiaus Kate buvo galima pamatyti filmuose „Caroline in the City“, „Lizzie McGuire“, „Juging Amy“, „Rescue Me“ ir kt.

Ji taip pat yra gerai žinoma dėl pasikartojančių vaidmenų tokiose populiariuose serialuose kaip „Orange Is the New Black“, kur vaidino Jasono Biggso motiną Amy Kanter-Bloom.

K.Kates vaidino ponią Saperstein, detektyvo Davido Sapersteino motiną filme „Mėlynieji atspalviai“ ir teisėja Marlene Simons „Teisė ir tvarka: Specialiųjų aukų skyrius“.

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama