Mirė muilo operų žvaigždė Edith Gonzalez: pralaimėjo kovą su vėžiu

Edith Gonzalez / Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-14 13:02
Meksikiečių muilo operų karalienė Edith Gonzalez (54) vaidino moteris, kurioms likimas negaili išbandymų, tačiau ir jos pačios gyvenimas nebuvo rožėmis klotas: aktorė trejus metus kovojo su jai diagnozuotu kiaušidžių vėžiu. Visgi, moters gyvybė užgeso ketvirtadienį.

Meksikiečių telenovelių žvaigždė mirė po itin klastingos ligos, jos gyvenime pasirodžiusios 2016-aisiais. 

Ištverti nelengvą gydymą aktorei padėjo vienturtė dukra Constanza (14), kurios ji susilaukė po trumpo romano su Meksikos politiku Santiago Creeliu, ir vyras Lorenzo Lazo Margainas, su kuriuo aktorė susituokė prieš devynerius metus.

Dar vaikystėje vaidinti pradėjusi Edith Gonzalez mokėsi iš pačių geriausių – karjeros pradžioje jai ne kartą teko vaidinti su muilo operų legenda Veronica Castro. Neilgai trukus ir pati Edith prasimušė tarp geriausiųjų ir jai pradėti siūlyti pagrindiniai vaidmenys.

View this post on Instagram

?#tbt De cuando hacías aerobics ??? #smile ??

A post shared by Edith Gonzalez Lazo (@edithgonzalezmx1) on

Vienas ryškiausių vaidmenų jos karjeroje – Monikos de Altamiros kostiuminėje telenovelėje „Laukinė širdis“ („Corazón salvaje“), kuri aktorę išgarsino visame pasaulyje. Po to Edith Gonzalez sukūrė dar ne vieną pagrindinį vaidmenį tokiose ir Lietuvoje rodytose muilo operose kaip „Niekada tavęs nepamiršiu“, „Salomėja“, „Negailestingas pasaulis“ ir kt.

Edith Gonzalez aktyviai vaidino net ir diagnozavus vėžį. Jai vis dar buvo siūlomi pagrindiniai vaidmenys. 

Edith Gonzalez / „Instagram“ nuotr.
Edith Gonzalez / „Instagram“ nuotr.

Apie ligą pranešė pati aktorė, kad galėtų pati suvaldyti informaciją ir nepradėtų sklisti nepageidaujami gandai.

Kovodama su vėžiu aktorė nusikirpo plaukus ir, kupina pozityvumo bei tikėdama, kad ligą jai pavyks įveikti, naują šukuoseną su plačia šypsena veide parodė gerbėjams.

„Žingsnis į priekį yra žingsnis į gyvenimą. Mano naujas įvaizdis naujajai mano versijai! Pirma – pasipuošk. Antra – pralinksmėk. Trečia – pasirodyk ir niekada niekada nepasiduok!“ – tokiu pozityvumo užtaisu su gerbėjais tąkart dalijosi aktorė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai