Mirė legendinis reperis DMX

DMX / „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-09 20:31
Reperis DMX (tikrasis vardas Earlas Simmonsas) praėjusį penktadienį patyrė širdies smūgį. Lygiai po savaitės buvo pranešta apie žinomo vyro mirtį – atsigauti DMX nepavyko, rašo „People“.

„Grammy“ nominuotos žvaigždės, nesuskaičiuojamą galybę gerbėjų visame pasaulyje įkvėpusios asmenybės ir jų palikimas – gyvena amžinai“, – liūdną žinią pranešė DMX artimieji.

Reperio gyvybė užgeso „White Plains“ ligoninėje, Niujorke.

„Earlas buvo tikras karys, kuris kovėsi iki pat galo. Jis mylėjo savo šeimą visa širdimi ir mes branginame laiką, praleistą kartu. Earlo muzika įkvėpė nesuskaičiuojamą galybę gerbėjų ir jo ikoniškas palikimas gyvens amžinai. Prašome gerbti mūsų privatumą ir leisti gedėti. Mūsų brolio, tėvo, dėdės ir žmogaus, kurį pasaulis pažinojo kaip DMX. Informuosime apie atsisveikinimą“, – penktadienį  pareiškė DMX šeima.

DMX / „Vida Press“ nuotr.
DMX / „Vida Press“ nuotr.

Žmonės.lt primena, jog anksčiau DMX pasakojo apie savo kovą su priklausomybe narkotikams. Dar 2017 metais jis ašaukė ne vieną pasirodymą, nes pareiškė vykstantis į reabilitacijos kliniką gydytis, rašo „Rolling Stone“.

DMX žvaigždė ryškiausiai spindėjo nuo 90-ųjų metų. Reperis ne tik kūrė populiarią muziką, bet ir filmavosi kino filmuose. DMX įsiamžino tokiose juostuose kaip „Romeo turi mirti“, „Pavojingas sandėris“, „Mirtinos žaizdos“ ir kt.

 

Naujausi straipsniai