Mirė kovą su vėžiu pralaimėjęs vienas iš „Simpsonų“ kūrėjų Donas Payne‘as

Donas Payne'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-29 18:23
Kultinio animacinio serialo „Simpsonai“ vienas kūrėjų ir prodiuseris Donas Payne‘as (48) mirė nuo retos formos kaulų vėžio. D.Payne‘as su serialo kūrybine grupe dirbo nuo 2000 metų ir padėjo garsiajam filmui laimėti net keturis „Emmy“ apdovanojimus.

Pastaraisiais metais rašytojas padėjo kurti scenarijus tokiems filmams, kaip „Mano superbuvusioji“ ir „Fantastiškas ketvertas: Sidabrinio banglentininko iškilimas“. Paskutinysis jo filmas „Toras“, kuris buvo išleistas 2011 metais, buvo pats sėkmingiausias, rašo Dailymail.co.uk.

Dono draugas ir buvęs kūrybos partneris Johnas Frinkas „Los Angeles Times“ sakė, kad D.Payne‘as mirė antradienį. Be vyro ir tėvo liko scenaristo žmona Julie ir trys vaikai – du sūnūs ir dukra.

„Simpsonų“ vykdomasis prodiuseris Alas Jeanas, sužinojęs apie kolegos mirtį, sakė: „Donas buvo puikus rašytojas ir daugiau nei puikus žmogus. Jį „Simpsonų“ bendruomenė labai mylėjo ir jo netikėta mirtis mus yra baisi žinia.“ D.Payne'as prisidėjo prie 18-kos „Simpsonų“ serijų kūrimo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai