Mirė kompozitorius Audrius Balsevičius: kolegos gedi ir dalijasi bendra kūryba

Audrius Balsevičius / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Eidamas 54-uosius metus ketvirtadienį mirė garsus kompozitorius ir atlikėjas Audrius Balsevičius.

Žinią apie Audriaus Balsevičiaus mirtį Žmonės.lt patvirtino velionio sutuoktinė Ieva Baniulytė.

Dėl ligos mirusio kompozitoriaus gedi daug su juo dirbusių ir kartu kūrusių kolegų. Mirus A.Balsevičiui gilaus liūdesio neslėpė ir dainininkė Neda Malūnavičiūtė.

„Šiandien išėjo mano ilgametis bičiulis, bendražygis, daugelio dainų autorius, Audrius Balsevičius. Labai liūdna, mus siejo daug muzikos... Sudie, mielas drauge. O ši daina viena gražiausių man asmeniškai. Ji parašyta daugiau nei prieš 25 metus. Mes ją čia atliekam kartu su Audrium. Užuojauta šeimai. Labai labai liūdna“, – rašė ji savo feisbuke.

Užuojautą dėl atlikėjo ir kompozitoriaus mirties išreiškė ir kiti kolegos. Tarp jų – Saulius Prūsaitis, Andrius Mamontovas, Saulius Urbonavičius-Samas, Asta Pilypaitė, Juozas Liesis, Robertas Semeniukas ir kiti. Jie komentavo po įrašu asmeniniame velionio feisbuke, kurio profilio nuotrauka buvo pakeista į juodą foną.

„Negaliu patikėti. Liūdna. Liūdna. Užuojauta šeimai. Stiprybės“, – rašė J.Liesis.

„Labai netikėta ir liūdna žinia“, – teigė A.Mamontovas.

Audrius Balsevičius per visą savo gyvenimą spėjo įrašyti ne vieną hitu tapusį kūrinį. Jis dirbo su tokiais atlikėjais kaip Marijonas Mikutavičius, Neda Malūnavičiūtė ir kiti.

Skaitykite daugiau