Mirė Italijos mados ikona, įtakingoji „Vogue“ redaktorė Franca Sozzani

Benas Stilleris, Franca Sozzani ir Valentino Garavani / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-23 09:47
Ketvirtadienį mirė viena įtakingiausių mados žurnalisčių, Italijoje leidžiamo žurnalo „Vogue“ vyriausioji redaktorė Franca Sozzani, praneša „The Guardian“.

66-erių moteris mirė gruodžio 22 dieną Milane po metus trukusios ligos. Kokia tai liga, kol kas neskelbiama. Mirties valandą šalia jos buvo vienintelis sūnus, 34-erių Francesco Carrozzini.

Franca Sozzani itališkosios „Vogue“ versijos vyr. redaktore buvo net 28 metus – šį postą ji užėmė 1988-aisiais, būdama 38-erių.

Francos Sozzani kolegė ir draugė, amerikietiškojo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour po jos mirties vogue.com rašė, kad Franca buvo „daugiausiai dirbantis žmogus, kokį esu pažinojusi“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Apie jos mirtį sužinojęs dizaineris Marcas Jacobsas instagrame rašė: „Bus ilgimasi jos nepaprasto indėlio į madą“.

Vienturtis Francos Sozzani sūnus Francesco Carrozzini yra fotografas ir režisierius ir yra dirbęs su tokioms muzikos pasaulio žvaigždėms kaip Beyonce ir Lana Del Rey. Beje, su pastarąja jis dar ir draugavo – jų romanas truko pusantrų metų. Francesco Carrozzini naujausias dokumentinis filmas „Franca: Chaos and Creation“, dedikuotas motinai ir kurtas net šešerius metus, bus išleistas 2017-ųjų pradžioje.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Kepta dorada / Skaitytojos nuotr.

Reklama