Mirė humoristas Vytautas Šerėnas

Vytautas Šerėnas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-10 19:32
Penktadienio vakarą eidamas 60-uosius gyvenimo metus mirė humoristas, LRT televizijos laidų vedėjas ir autorius, ekonomikos mokslų daktaras Vytautas Šerėnas.

Kaip praneša naujienų portalas LRT.lt, žinomas vyras mirė penktadienį apie 18 val. Skaudžią žinią patvirtino ir artimas V. Šerėno bičiulis Haroldas Mackevičius.

Pasak minėto naujienų portalo, Vytautui sustojo širdis. Prieš nėtikėtą mirtį vyras laiką leido sodyboje Labanoro girioje. Atvykusiems medikams garsaus vyro atgaivinti jau nebepavyko.

Kada ir kur bus galima atsisveikinti su Vytautu Šerėnu kol kas nėra pranešta.

Vytautas Šerėnas 1959 m. gimė Antagavės kaime Ignalinos rajone. 1975 m. baigė Ignalinos vidurinę mokyklą, įstojo į Vilniaus politechnikumą ir įgijo ryšininko specialybę. 1982 m. įstojo į Vilniaus universitetą ir studijavo Parengiamajame skyriuje, vėliau – Pramonės ekonomikos fakultete, kuriame įgijo darbo ekonomikos specialybę. 2002-aiais V. Šerėnas dalyvavo prezidento rinkimuose kaip nepriklausomas kandidatas, juose užėmė 4 vietą. Nuo 2003 m. veda „Dviračio šou“, yra sukūręs daugybė puikiai atžapažįstamų humoristinių personažų.

Temos:

Aktualu Mirtis

Naujausi straipsniai