Mirė humoristas Vitalijus Cololo

Vitalijus Cololo/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-02 18:59
Pranešama, kad Ispanijoje humoristui ir aktoriui Vitalijui Cololo buvo atlikta sudėtinga operacija, po kurios jis neišgyveno.

Šaltinių teigimu, V. Cololo mirė Ispanijoje nuo uždegimo. Cololo neišgyveno infekcijos komplikacijų. Vyras mirė eidamas 46-uosius metus.

Kad vyrui sustojo širdis, portalui Delfi.lt patvirtino Vitalijaus žmona Inga.

Vitalijus Cololo dar visai neseniai viešino kadrus iš atostogų, kur laiką leido drauge su bičiuliu, muzikantu Valdu Burniu.

Aktorius paskutiniu metu ne tik išgyveno teismų maratoną dėl Emilio Vėlyvio „Zero Live Show“ reklamos, bet ir atsikratė 20 kilogramų. Dėl to labai didžiavosi ir nevengė pasakoti savo sėkmės istorijos.

Paskelbus žinią apie žinomo komiko mirtį, užuotą socialiniuose tinkluose šeimai ir artimiesiems išsakė ne vienas žinomas žmogus.

„Vitalijaus Cololo.

Man ne viskas patiko iš jo minčių, jis ne su viskuo sutiko, ką aš sakiau ar rašiau, bet gerai sutarėme, nors niekada nebuvome artimi draugai. Jis visada atėjęs pas mane į laidas, dirbo iš širdies, daug šypsojosi ir niekam blogo nebuvo padaręs gyvenime. Vitalijus buvo jautrus ir atviras, ir labai stengėsi nieko neužgauti.

Kažkada tarėmės važiuoti į Miuncheno Oktoberfestą alaus gerti, bet taip niekada ir neišsiruošėm. Aš tikiuosi, kad jam nepagailės Dievas danguje nei alaus, nei skanaus maisto, nei jo mėgstamų filmų, kuriuos jis žinojo ir išmanė.

Be jo Lietuvoje bus ne taip linksma“, – rašė žurnalistas, UŽKALNIO žurnalo leidėjas Andrius Užkalnis.

„Bam ir įgriuvo dangus.
Didžiausia užuojauta Cololo šeimai, ir visiems, kam jis buvo broliu. O tokių yra labai daug, nes nepaminėčiau greitai kito žmogaus, kuris bendravo šitaip šiltai, smagiai, nesavanaudiškai ir atlapa širdimi, kaip Vitalijus. Mielas bičiuli, ilsėkis ramybėje. Čia labai tavęs truks“, – užuojautą reiškė ir žurnalistė, renginių organizatorė Jurga Klimaitė-Riebling.

„Ačiū Jums, Vitalijau Cololo, už vaikystės atsiminimus. Dar būdama vaikas, labai mėgau jūsų humorą ir vaidybą.
Buvo malonu su jumis dirbti, o dar maloniau pažinoti. Ilsėkitės ramybėje. Labai gaila, kad iš šio pasaulio pasitraukėte taip anksti. Labai netikėtas ir liūdnas įvykis. Didelė užuojauta artimiems“, – prisidėjo socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė.

Naujausi straipsniai