Mirė Guntherį seriale „Draugai“ vaidinęs aktorius Jamesas Michaelas Tyleris

Jamesas Michaelis Tyleris / Scanpix nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-10-25 07:44
Sekmadienį serialo „Draugai“ gerbėjus sukrėtė liūdna žinia: mirė amerikiečių aktorius Jamesas Michaelas Tyleris, geriausiai žinomas dėl Guntherio vaidmens. Vyrui buvo 59-eri.

„J.M.Tyleris mirė ramiai savo namuose Los Andžele sekmadienio rytą, – sakoma jo vadybininko pranešime. – Jei susipažinote su juo vieną kartą, tai susiradote draugą visam gyvenimui.“

Aktoriui 2018 m. buvo diagnozuotas pažengęs prostatos vėžys, kuris vėliau išplito į jo kaulus.

„Norėdamas padėti kuo daugiau žmonių, jis drąsiai dalijosi savo istorija ir kovojo, kad žmonės nedelstų pasitikrinti dėl šios ligos“, – sakė jo vadybininkas.

Jamesas Michaelis Tyleris / Vida Press nuotr.
Jamesas Michaelis Tyleris / Vida Press nuotr.

Nors J.M.Tyleris ekrane nebuvo matomas tiek, kiek pagrindiniai šeši „Draugų“ veikėjai, Guntheris išlieka populiari figūra šio garsaus serialo gerbėjų tarpe, rašo BBC.

J.M.Tylerio vaidintas Guntheris dirbo padavėju ir vadybininku kavinėje „Central Perk“, kurioje pagrindiniai serialo veikėjai praleido itin daug laiko. Viso serialo metu Guntheris buvo įsimylėjęs Jennifer Aniston kurtą personažą Rachel, kuri ten taip pat dirbo padavėja kelis pirmuosius sezonus.

„Pasaulis jį pažinojo kaip Guntherį – septintąjį draugą... Tačiau Michaelo artimieji jį pažinojo kaip aktorių, muzikantą, mylintį vyrą ir aktyvistą, siekusį informuoti apie vėžio prevenciją“, – sakė jo vadybininkas.

Jamesas Michaelis Tyleris / Vida Press nuotr.
Jamesas Michaelis Tyleris / Vida Press nuotr.

Gegužę J.M.Tyleris trumpai pasirodė specialiame serialo „Draugai“ susibūrimo renginyje. „Nuoširdžiai, tai buvo 10 įsimintiniausių mano gyvenimo metų, – specialame epizode sakė aktorius, – Negalėčiau įsivaizduoti geresnės patirties. Visi šie žmonės buvo fantastiški ir su jais buvo malonumas dirbti. Tai buvo labai, labai ypatinga patirtis."

Seriale, kuris buvo kuriamas ir rodomas NBC kanale nuo 1994 iki 2004 m., J.M.Tyleris pasirodė beveik 150 serijų.

Jamesas Michaelis Tyleris / Vida Press nuotr.
Jamesas Michaelis Tyleris / Vida Press nuotr.

„Warner Bros Television“, viena iš šio serialo prodiuserinių kompanijų, sakė, kad J.M.Tyleris yra „mylimas aktorius ir neatsiejama „Draugų“ šeimos dalis“.

Nors gydėsi nuo vėžio, aktorius pastaraisiais metais vis dar vaidino. Jis vaidino dviejuose 2020-aisiais pasirodžiusiuose trumpametražiuose filmuose – „The Gesture and The Word„ (Gestas ir žodis) bei „Processing“ (Apdorojimas) – ir pelnė geriausio aktoriaus apdovanojimus įvairiuose kino festivaliuose.

Naujausi straipsniai